Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ma ktos kółko do wózka delti puma?

edytowano luty 2013 w Pomagajmy sobie
jak w temacie... tata nam wzial do naprawy i wsiaklo... a juz nie robia... mile widziane takze inne czesci tego modelu - szczegolnie jakby ktos podwozie w dobrym stanie mial albo sprezyny... dzidzia coraz blizej a wozek niekompletny...

Komentarz

  • Kiedys sie spytalam o kółko do Deltima i zostałam zasypana wózkiem, ubrankami itp... Ty uważaj o co pytasz ;))
  • a kółko masz?:)
  • edytowano luty 2013
    Wózek z zepsutymi kołami oddalam komuś na gratach, kto umial naprawic - bo sama dostalam inny, na chodzie i pod kolor oczu :D z forum :)
  • podbije choc juz ze slaba nadzieja... przyjdzie nam na allegro chiba cus kupic... moze taki sam to juz czesci zamienne miec bedziemy :) a moze ktos ma w piwnic-*y jedak takie kolko czy podwozie?
  • MAFJa, a tu zobacz, jakoś tak podobnie wyglądają, może zechciałyby pasować? 
  • @Mafia, delti jest to polski producent- teraz przemianowany na navigton, ja myślę ze najsensowniej byłoby napisać do serwisu producenta - powinni pomóc. Jak mi się część do roana ( inny producent, ale też duży polski) zepsuła , to przysłali nieodpłatnie. Twoje koło jest trochę większe, wiec może coś kosztować ,ale nie musi.
  • dzwonilam do nich- nie produkuja i nie ma szans... tylko sprezyny moga sprzedac..  troche mi szkoda bo wozek w nienajgorszym stanie... gondola w idealnym a nie przewidywalismy kupna wozka...  teraz sie zastanawiam czy jak i tak kupowac to nie jedo bartatina alu na pasach...buja sie ladnie  moze ktos chce sprzedac tanio :)
  • katarzyna rzeczywiscie podobnie wyglada... napisze do nich :)
  • na moje oko powinno pasowa, rok produkcji przypada na czas kiedy produkowano te wózki
  • to do tego modelu.. zamowione juz.. dzieki dziewczyny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.