Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kogo promują Lis i Olejnik?

edytowano luty 2013 w Polityka
image

Komentarz

  • nu, ten PSL jest zastanawiający...
  • nu, ten PSL jest zastanawiający...

    Jak na tak dyskryminowaną partię od lat zaskakująco dobrze sobie radzi :) chyba jego wyborcy nie oglądają tych pouczających programów.
  • Z przyjemnością wspominam czasy licem kiedy na przedmiocie zawodowym z reklamy profesorka powtarzała często i do znudzenia "reklama dzwignią handlu ".Wtedy te słowa miały całkowity sens .Obecnie jest
    odwrotnie .Wystarczy odwrócić wiadomość do góry nogami by odczytać treść i jeszcze właściwie zinterpretować .Czysta matematyka ...nie bez kozery ''królowa nauk "


  • edytowano luty 2013
    nu, ten PSL jest zastanawiający...
    Jak na tak dyskryminowaną partię od lat zaskakująco dobrze sobie radzi :) chyba jego wyborcy nie oglądają tych pouczających programów.
    ale dlaczego nie jest zapraszany,
    może nie jest wystarczająco "okrągłostołowy" ?


  • obejrzyjcie ten program
    na wiosnę będzie  ciekawie. 
  • Obejrzałabym, ale stają mi kością w gardle. Lisa nie trawię za postawę "wszystko wiem najlepiej i tak mi nie podskoczysz", a Olejnik za ustawianie chłopów, przerywanie i nie słuchanie oponentów (ma swoja wizję zakończenia programu i do tego dąży), no nie da się tego słuchać.
  • Lubiłam oglądać program Pospieszalskiego, ale też wkurzało mnie, że się "zacina" na wizji, ciągłe eeeee. Nie wypada to najlepiej w wizerunku, pomimo ciekawych treści. P. dla odmiany od Olejniczak nie umiał czasami zapanować nad dyskusją.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.