Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koleny krok na wschód

edytowano luty 2013 w Polityka
http://wpolityce.pl/artykuly/47614-janecki-emerytowany-pulkownik-tajnych-sluzb-bartlomiej-sienkiewicz-jako-szef-msw-to-wielkie-wzmocnienie-tych-sluzb-i-ryzyko-ich-wszechwladzy

Kiedy ludzie wywodzący się z tajnych służb otrzymują ogromną władzę, nie tylko politykom powinny się zapalać lampki alarmowe. Bo ludzie służb są tak szkoleni i mają takie nawyki, że kiedy dostają większą władzę, to przede wszystkim wzmacniają służby.

Komentarz

  • Kryzys na świecie się pogłębia, Korea wykonuje próby jądrowe i się prztyka z onztem, Islam plugawi Europe coraz silniejszy po Iraku i ja się cieszę, że nasze służby nie będą kierowane przez jakiegoś doktorka co to Araba widział na wyścigach konnych.
  • i jeszcze Chińczycy szpiegują na potęgę
    a ja nie mam zaufanie do człowieka z Ośrodka Studiów Wschodnich
    poza tym racz zauważyć że chodzi o msw, to firma co trzyma za mordę własnych obywateli a nie cudzych
  • Jak zwykły człowiek słyszy o służbach to trochę tak reaguje jak niewierzący słysząc o Szatanie.
  • cyt. poza tym racz zauważyć że chodzi o msw, to firma co trzyma za mordę własnych obywateli a nie cudzych

    Jak się kręcą u nas, to też ich trzyma za twarz i tak ma być.
    I jeśli ktoś wierzy, że jedyną działalnością Chińczyków w PL jest smażenie makaronu z wołowiną i opuszczanie budów to proponuję, by się doinformował.

  • edytowano luty 2013
    Alka - wydaje się że mówimy o tym samym, o chińczykachg pisałem serio, nie z ironią , uważam to co ty
    ale mswia ma inne kompetencje, kontrwywiadem się nie zajmuje przynajmniej nie przede wszystkim
  • ale ty Alka nie jeste agentem wpływu, sory, ale nie kojarze cię z forum, może przeoczyłem.
  • > Islam plugawi Europe coraz silniejszy po Iraku <

    Powtórzę swoją stałą śpiewkę. Zdecydowanie wolę islam, aniżeli lewacki zamordyzm.

  • > Islam plugawi Europe coraz silniejszy po Iraku <

    Powtórzę swoją stałą śpiewkę. Zdecydowanie wolę islam, aniżeli lewacki zamordyzm.

    leczenie dżumy cholerą
  • > Islam plugawi Europe coraz silniejszy po Iraku <

    Powtórzę swoją stałą śpiewkę. Zdecydowanie wolę islam, aniżeli lewacki zamordyzm.

    leczenie dżumy cholerą
    Znasz lepszą terapię?
  • obie prowadzą do śmierci pacjenta



  • edytowano luty 2013
    hm, prosi się o porównanie sił pacjenta z siłami chorób
    i tu wydaje się, że Klarcia może mieć rację
  • edytowano luty 2013

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.