Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje 2013

edytowano marzec 2013 w Pomagajmy sobie
Wakacje za jakiś czas. Czy znacie jakieś miejsce, blisko lubelszczyzny, gdzie można wynająć samodzielny domek? Nie pokój, nie mieszkanie, nie wspólnie, tylko samodzielny domek. W miejscu cichym, gdzie jest las i mało ludzi. Zaczynamy z mężem poszukiwania, może uda nam się w tym roku gdzieś wyjechać. Potrzebujemy ciszy, nie miejsca gdzie są wczasowicze, tylko takiej głuszy.
«1

Komentarz

  • może na Białoruś albo Ukrainę ?
  • Prowokacja?
  • uJauJa
    edytowano marzec 2013
    Prowokacja?
    ?????????????????????????

    Bereniko o czym ty mówisz?

    Ania grzecznie i konkretnie pyta o wakacyjne miejsce.
  • Ania tak, Berenika odniosla sie - z tego, co zrozumialam - do wpisu ponizej, niewnoszacego nic do tematu.
  • Ale przecież Ukraina całkiem blisko Lubelszczyzny, i naprawdę fajna :) więc nie rozumiem :/
  • Juka, priva pisze.
  • To może Truskawkowo ? Gospodarstwo MartyB .
  • może na Białoruś albo Ukrainę ?
    ciągnie wilka do lasu...
    B-)
  • My znowu do Rumunii, tylko w inny rejon:) ;;)
  • edytowano marzec 2013
    może na Białoruś albo Ukrainę ?
    ciągnie wilka do lasu...
    B-)
    a ciągnie, już ze dwa lata usiłuję namówić znajomych na spływ na Białorusi...
    :)

    http://www.wmbel.net/
  • Czasami myślimy o Ukrainie.
  • Wschód jest kuszący, ale to z większymi dziećmi, ale na razie chcemy pojechać gdzieś niezbyt daleko, najlepiej tak kilka godzin drogi od nas. 
  • Mnie tam na Ukrainę też ciągnie. Na Krym szczególnie .
  • Ania mam w zakładce w komputerze taki domek- lubelszczyzna- moi znajomi byli kilka lat temu i byli zadowoleni,oni z Kielc sa ale ona nie pamięta ceny za dobę,byli zadowoleni,przed chwila klikalam z nią więc podaje link:
    http://www.zalew.agrowakacje.pl/index.php?nd=glowna&idk=42&g=0
  • A czy możecie polecić jakąś agroturystykę (raczej pokój, nie cały domek) nad wodą, najchętniej z możliwością wykupienia posiłków?
  • Dziewczyny, dziękuję serdecznie. Pax, Twój link jest super. Szuklamy czegoś, co jest w lesie. Już czuję zapach drzew.
  • Ja się polecam i nasze TRUSKAWKOWO, może nie jest to jakaś głusza, ale wypocząc można spokojnie :)
  • Nie wiem, czy mogę polecić, bo w sumie nigdy tam nie byłam, ale córka mojej kuzynki ma takie gospodarstwo.
    Jak znam Sylwię i Rafała, myślę, że jest super :D
  • Czasami myślimy o Ukrainie.
    @Taw Ty ksenofobie;)
  • No wiesz moje dzieci Drang nach Osten mają we krwi...
  • A ja na poważnie myslę o tzw turystyce forumowej. Chciałabym z dzieckami zobaczyć Kraków i Okolice, no i pytanie: Czy ktoś chciałby zobaczyć nas?
  • Czy ktoś zna jakieś miejsce nad Bałtykiem gdzie nie są bardzo zatłoczone plaże ???
  • A my szukamy czegoś niedrogiego dla 5 os między Goldapia a Bartoszycami... Od ok 17. 08 na tydzień. Ktoś coś słyszał?
  • Łazy też pustawe na tle innych miejscowości.
  • a ktoś był może w Pogorzelicy?
  • Jeszcze Pustkowo koło Rewala- nazwa mówi za siebie:)
  • a ktoś był może w Pogorzelicy?
    ja byłam. Wiele razy
    Bea skoro wiele razy to rozumiem, że podoba Wam się tam. Czy na plażach jest w miarę pusto?
  • A my szukamy czegoś niedrogiego dla 5 os między Goldapia a Bartoszycami... Od ok 17. 08 na tydzień. Ktoś coś słyszał?
    a upnę bo a nuż ktoś coś?
  • Może komuś się przyda - polecam bardzo na wakacje z dziećmi nad morzem Pustkowo - jestem bardzo zadowolona, mała miejscowość, mało osób, dzieci mogły się oddalić ode mnie nawet w pseudo centrum (jedna uliczka) a ja nadal je widziałam, od 22.00 w całej miejscowości obowiązuje cisza nocna, wszystko jest zamknięte, jest bardzo spokojnie, na plaży jak oddaliłam się kawałek od głównego wejścia w stronę Trzęsacza dość spokojnie - osoby leżą obok siebie co kilka metrów, płytka woda, miejscowość ma błękitną flagę - czyli czysta woda, czysty piasek, ceny kwater dość wysokie bo dużo chętnych ale są też kempingi, domki itp. Jest też blisko do większych miejscowości gdyby komuś się znudziło. Widziałam głównie rodziny z dziećmi i emerytów (głównie Niemców). 
  • A mnie się marzy kilka dni w Sopocie może ktoś coś nie drogiego polecić,jedziemy z mężusiem,córcią i jej mężem,a naszym zięciem i jego mamusią. Łogólnie bardzo grzeczne ludziska jesteśmy i morza spragnieni,no może ja najbardziej:))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.