Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uczulenie? potrzebuję rady bom zmartwona

edytowano marzec 2013 w Pomagajmy sobie
U dwójki naszych dzieci (9 i 1 lat) od dwóch dni narasta zaczerwienienie twarzy. Wyglądają jak z wysoką temperaturą albo po wielkim mrozie...
takie zgrupowane plamy aż po uszy. Oprócz tego nic się nie dzieje. Ja też miałam 1 dzień taką twarz ale ja jestem atopowiec, więc nie powiązałam tych rzeczy. Odstawiłam im płatki, mleko, czekoladę/kakao....choć i tak nie jedli tego wszyscy... Czy to możliwe że od słońca? wiatru? powietrza? wygląda to fatalnie, choć nie jest suche ani swędzące...może jakiś wirus? Poradźcie coś proszę.

Komentarz

  • rumień zakaźny?
  • nie swędzi...

  • Mojej córce kiedyś stopniowo zaczęły czerwone plamy wychodzić na nogach i rękach , początkowo na nadgarstkach i kostkach, potem dalej.  Lekarka stwierdziła, że mogło to być jakieś uczulenie krzyżowe. Intuicja mówiła mi że coś z selerem i może trawą..Podawałam wapno i stopniowo znikało.

    Te miejsca też nie były ani suche ani swędzące.
    Natomiast ciekawe,że dwójce naraz wyszło. Czy w odstępie czasowym?
  • Muszę iść się leczyć...

    przeczytałam...

    uczelnie...
  • Mnie rumień nie swędział. Zaraziłam się od dzieci jakieś pół roku temu. Tylko samopoczucie miałam marne, w kościach łamało- mnie, dzieci chyba nie. Normalnie dorośli się nie zarazają- widać nienormalna jestem.
  • wszyscy jednego dnia oni i ja...mnie przeszło im nie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.