Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNIE! - mam do sprzedania warszawiakom/przejezdniakom/okoliczniakom

edytowano kwiecień 2013 w Pomagajmy sobie
1.O robociku już wspominałam. Jest jeszcze mniejszy niż myślałam :( Rozmiar zdecydowanie singielski - 0,8 litra. Może ktoś ze znajomych jest w potrzebie?

Jest w dojrzałym wieku (8 lat), ale użyłam go tylko raz i stwierdziłam, że to całe mycie jest dobre dla pracusiów.

Wygląda trochę podobnie do tego: http://sprzedajemy.pl/sprzedam-robot-kuchenny-moulinex-masterchef-350,147873 Jest tylko prostszy. Chyba jednak 50 zł to za dużo:( Może 30 (z odbiorem własnym).

Na
pewno miesza, ubija i rozdrabnia; co więcej, nie wiem:( Instrukcję
obsługi spotkał los gorszy od śmierci - zawieruszyła się w mojej jamie;)


2.Ekspres do kawy, Philips cafe comfort plus hd7215. W wieku jeszcze dojrzalszym (chyba 10), nigdy nie wyszedł z pudełka. Takoż 30 zł, takoż odbiór własny.

3.Serwis taki, jak na obrazku, 11 sztuk (jedno pudełko to 6 par - filiżanka + spodeczek, ale mam pozostałości z dwu). Też 30, do negocjacji ;)

Sprawa dość pilna, bo nie wiem, jak długo będzie ze mną kontakt. Teraz lecę wyżebrać paszę dla nas, przed 14 wracam do kompa.

e:chyba obrazek nie wszedł :( Brązowe, przezroczyste, ozdobne, ale bez przesady ;)




Komentarz

  • zarezerwuj mi te filiżanki proszę, chociaż do czasu wklejenia zdjęcia :D
  • @Katia, wysłałam priv
  • O, weszło :D
  • to ja bym je poprosiła :) 
    muszę tylko pogadać z Warszawiakami bywającymi na południu celem sfinalizowania transakcji 

    podaj mi nr konta, to prześlę kasę 
  • Niestety, konto mam zablokowane :( W sumie był to główny powód, dla którego w tytule warszawiacy są na pierwszym miejscu ;)

    Nie ma chętnych na ekspresik?
  • oki wobec tego 

    jeśli się nie znajdzie chętny warszawiak na filiżanki, to będę szukac dobrego człeka, co odbierze dla mnie i komu wpłacę :)
  • Dobrze, więc podbijam FILIŻANKI ORAZ EKSPRES SZUKAJĄ DOBREGO DOMU. OGRÓDEK ZBĘDNY. DŁUGIE SPACERY NIEWSKAZANE. KARMIENIE - WYSTARCZĄ FUSY. KTO PRZYGARNIE? :o3  :o3  :o3
  • Warszawiacy, hop, hop!
  • Ostatnie parę dni i filiżanki będą teleportowane do Sylwuni :D
  • Ech, Katiu miła, dlaczemu ty mieszkasz tak daleko... a ten ekspresik taki samotny, niezaopiekowany... nic to, wątek ci chociaż podbiję :)
  • edytowano kwiecień 2013
    Katia, dawaj ekspresik i filiżanki, jeśli nikt pierwszy ich nie zamówił.
    Napisz mi na priva, jak sie rozliczamy, etc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.