Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PIT - Help!!!

edytowano marzec 2013 w Pomagajmy sobie
Jest może ktoś, kto zna się dobrze na sprawach podatkowych - bardzo potrzebuję pomocy.

Komentarz

  • Trochę się znam, pisz na priv
  • Poszukuję programu do elektronicznego rozliczenia pit 37 - zaraz mnie coś trafi - jak już jest jakiś - i pięknie się wypełnia, to ma wpisany nr krs jedynej słusznej fundacji pomocowej - ja mam tam jakieś grosze, ale nie chę na jakąś fundację co to szafki do szkoły zakupuje  :(
  • Tam się nie da skasować - cwaniaczki. Sprawdzę to+ dowolny KRS - dzięki!
  • agga ja wpisałam w wyszukiwarkę program do PIT + dowolny KRS i mam e-pit, w którym mogę wpisać dowolny KRS, bardzo mi na tym zależało
    @asia to daj ten twój nr krs :)
  • @agga jak Ci sie nie uda to mogę Ci na email wysłać instalkę wieczorem, bo powinnam miec na domowym komputerze
    coś ściągam - zobaczymy - a krs masz przy sobie teraz?
  • ja wypełniam poprzez e-deklaracje Ministerstwa finansów i składam elektronicznie - już drugi rok, polecam
  • @Aneczka08 - to twoje blokuje mi pobieranie po 95% - walczę dalej...

    A te "prorodzinne" nowelizacje dot odliczeń pit 0 (od 3 dziecka bonusowo) zaczną obowiązywać od przyszłego roku rozlicz???
  • My wypełniamy w pierwszym lepszym programie a potem Paweł chyba w corelu wymazuje nazwę fundacji i wpisuje co chcemy;)
  • Hmm nie mam pojęcia, pewnie nie...
  • Czy ktoś wie czy jak chcę dokonać odpisu za internet, muszę od razu dołączyć dokumentację opłat czy tylko jak mnie poproszą???
  • @Haku, nie musisz nic dołączać - tylko przez pięc lat przechowywać na wypadek kontroli.
  • Czy ktoś wie czy jak chcę dokonać odpisu za internet, muszę od razu dołączyć dokumentację opłat czy tylko jak mnie poproszą???
    Tylko jak poproszą.
  • dzięki, bo już chciałam rezygnować - nie mam wszystkich faktur w domu :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.