Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Urząd Skarbowy

edytowano marzec 2013 w Pomagajmy sobie
Słuchajcie, mam taki kłopot, bo wysłał do mnie US wezwanie stawiennictwa osobistego w związku z możliwością popełnienia wykroczenia skarbowego. No wezwanie dostałam po czasie i nie mam jak sie stawić. Nie wiem o co chodzi, bo firme mam zamkniętą od maja jeszcze zanim się Teresa urodziła, nie rozliczałam się w tym roku bo nie mam żadnych dochodów, nie wiem jak mam to załatwić skoro nie ma mnie w kraju. Pliz bo nie wiem co mam robić.

Komentarz

  • Może napisz pismo wyjaśniające.
    I dołącz jakieś zaświadczenie o twoim stałym pobycie za granicą.

  • najlepiej zadzwonić i się dopytać, ja mam b dobre doświadczenia z US, przynajmniej w moim pracuja LUDZIE a nie urzędniki;-)
  • Dzięki. Nie ma tam żadnego nr telefonu na wezwaniu. Jestem wezwana w charakterze sprawcy wykroczenia skarbowego. Już znalazłam artykuł i chodzi o niezlozenie w terminie pita. Z tym że go składałam w zeszłym roku a w tym już nie miałam ani z czego bo firmę zamknęłam dwa lata temu w maju. Chyba jednak napiszę pismo.
  • Zostaw sobie kopię tego pisma. Tego, które dostałaś i tego, które wyślesz.
  • No właśnie przypadkowo dowiedziałam się ze awiza takie kilka miesięcy temu  przychodziły na moją siostrę. Z us. Jak się o tym dowiedziałam za póżno było by to odebrać. Owszem posiada adres zameldowania w Polsce, ale w US ja wyjechała kilkanaście lat temu  składała oświadczenie o stałym przebywaniu za granicą. Będą kłopoty?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.