Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznań - może nas ktoś przygarnie na nocleg? pliss

edytowano kwiecień 2013 w Pomagajmy sobie
Potrzebuję nocleg dla naszej rodziny (7 osób w tym 10 miesięczniak)  z 8 na 9 kwietnia czyli z poniedziałku na wtorek, a jakby dało radę jeszcze z niedzieli na poniedziałek to byłoby cudownie! Może ktoś ma kawałek wolnej podłogi? Warunki spartańskie mile widziane, postaramy się cichutko zachowywać. W niedzielę mamy uroczystość rodzinną a we wtorek egzamin, za daleko mamy do Poznania by wracać do domu i jeszcze ostatnie jazdy mam wykupione...

Komentarz

  • Ziwa,

    Jestem z Poznania i z chęcią bym  Was przygarnęła,ale nie zmieścimy się...

    Może chociaż spotkać się byśmy mogły?

  • Hej to może do nas? Mieszkamy w Antoninku, który wbrew pozorom jest częścią Poznania (chociaż delikatnie mówiąc oddaloną od centrum). Mamy chyba sporo miejsca na rozłożenie karimatek/materacy, ale mało doświadczenia w przyjmowaniu większej liczby gości :)
  • @ziwa oj jaka szkoda, żem nie z Poznania
  • Serengeti,fajnie,że się ujawniasz! Liczę na spotkanie. Mój mąż pracuje w tej dużej firmie w Antoninku
  • @MamaMika, w tej największej? ;) My ciągle nie możemy się przyzwyczaić, że mówi się "w Antoninku" a nie "na Antoninku", w Lublinie o wszystkich dzielnicach mówi się "na", "na Czubach", "na Tatarach" itd. Bardzo chętnie się spotkamy, bo w zasadzie nikogo tu nie znamy...

    @Ziwa, nas jest troje (ja, @Patia i 3-miesięczny Tymcio), ale wolne są dwa pokoje, w tym jeden bardzo duży. Niestety na pewno nie mamy tyle pościeli ani karimatek.
  • @Serengeti, nie chcę wam robić świństwa, ale my tez możemy przenocować @Ziwę. @Ziwa, my co prawda w Luboniu, ale duży pokój z dużym łóżkiem i podłogą obok czeka w razie co. Może jedna noc tu, jedna tu? Tylko we wtorek rano wszyscy musimy wybyć z domu przed ósmą.
    @Serengeti, miałam kiedyś w Lublinie dwie przyjaciólki, niestety kontakt się rozmył nieco, ale w młodych latach zdarzało mi sie tam bywać.
  • @Serengeti: mówi sie nie "na Antoninku" bo w świadomości wielu Poznaniaków to ciągle podpoznańska wieś. Taj samo jak Jeżyce. ;-)

    @Ziwa: myślę, że i u nas mogłoby się znaleźć miejsce, komfortu nie ma, ale dwie ikeowe kanapy i kawałek podłogi.
  • @agnodike: zapamiętałem (z pikniku), że mieszkacie gdzie indziej, widocznie coś mi sie pokiełbasiło
  • Bardzo chętnie się spotkamy, bo w zasadzie nikogo tu nie znamy...

    @Serengeti zapraszam na stosik
  • @Serengeti, a ty dawno z Lublina wyemigrowalas?
  • I właśnie to chciałam zaproponować. Jak tylko wyzdrowieję,bo mnie grypa jakaś (Greg juz na FB pytał,która),rozłożyła.
  • @anulaczarnula,jak sie czujesz?
    To samo chciałem spytać.
  • anulaczarnula jak w czymś pomoc to drydnij
  • Ha może wtedy byście się na to piwo wybrali hihi
    Dobra strategia
  • edytowano kwiecień 2013
    Witajcie! szkoda, że my nie na miejscu, bom bardzo ciekawa towarzystwa z "wielodzietnych" z okolic Poznania, a nasz dom stoi pusty.... ....

    P.S. mój wpis może wywołać zdziwienie, bo pewnie nikt mnie tu nie pamięta (nie zna) - pojawiłam się na forum gdy Małgorzata32 z rodzinką mieli wypadek, jako znajomi chcieliśmy się przyłączyć do modlitwy

  • w bloku nie chcę, z bloku kiedyś uciekłam , a do domu mam nadzieję wrócić ;)
    napisałam o domu w kontekście tego, że szkoda, że nas tam nie ma, bo byśmy też mogli przenocować - miejsca dosyć... :)

  • no i przyznam się bez bicia, że obserwuję różne wątki i jak zobaczyłam, że co ciekawsze osoby ujawniły się w wątku "poznańskim", to jakoś tak nabrałam chęci do wkręcenia się i zapoznania
    :\">
    mam nadzieję, że nie poczytacie mi tego za niegrzeczność
    :)
  • No co Ty gadasz?(gdaczesz)?
  • kokokoko... dawaj jajo i nie marudź
  • Ale zobaczcie,że biedna @Ziwa zamilkła - teraz pewnie nie wie biedaczka, kogo wybrać - no bo pozostali na bank się obrażą [-(
  • @Serengeti, a ty dawno z Lublina wyemigrowalas?
    Sprowadziliśmy się z żoną do Poznania w grudniu, a w styczniu przybył nam Tymcio :p
  • @Greg, a gdzie ten stosik? ;)
  • @Serengeti: w najbliższej piwiarni, jak tylko słonko nieco mocniej pogrzeje
  • Ale zobaczcie,że biedna @Ziwa zamilkła - teraz pewnie nie wie biedaczka, kogo wybrać - no bo pozostali na bank się obrażą [-(
    Poznaniaki się nie obrażają.
  • Hej!@MamaMika @Serengeti @Savia @agnodike5  @Gregorius @anulaczarnula Ależ mnie zaskoczyliście! Wyjechałam wczoraj i bardzo późno wróciliśmy, a tu tyle chętnych. Aż serce rośnie! :)
    Może by tak faktycznie zrobić w poniedziałek albo w niedziele wieczór poznańskie spotkanie, bo nie jesteśmy w stanie przyjechać na tak długo aby móc u wszystkich spać. ;) Muszę tylko zobaczyć jak mam jazdy i odezwę się na priv. 
    Dzięki!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.