Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Duuuuuuuuuuuuuuuuuuże buty

edytowano kwiecień 2013 w Pomagajmy sobie
Mój syn nosi rozmiar 47. Zwykle kupuje przez internet.
Ale ponieważ jego jedyne buty uległy zniszczeniu potrzebujemy już. Myślałam, żeby dziś gdzieś pojechać i kupić. Bo dziecko nie ma w czym nawet do szkoły iść. A to już istna patologia jest ;) Tylko gdzie? Bo takie numery raczej trudno dostępne. Stąd moje pytanie do właścicieli dużych stóp- Gdzie w Warszawie można kupić?
Dodam, że w grę wchodzą jedynie spotrowe i markowe.
Pomóżcie! 

Komentarz

  • poprosic tych co w niemczech mieszkaja 

  • Potrzebujemy na już!
  • Sklep buty XL, ulica Pasaż Ursynowski. Nie wiem jakie tam te buty, bo nie korzystałam, ale wiem, że taki sklep tam był
  • O już sprawdziłam. Pasaż Ursynowski 9.
  • edytowano kwiecień 2013
    Na Grzybowskiej 9 Sklep Dora

    i tradycyjnie Buciory    Aleja Wyzwolenia 11- duży wybór
  • Zadzwonić do Gortata
    :))
  • Nawet o wkładki do butów w rozmarze 47 ciężko.
    W zwykłych sklepach obuwniczych nie ma.
  • No ... 
    u nas 45 i 46 mają numery.
  • edytowano lipiec 2013
    @Małgorzata32
    Małgosiu, widziałam w Deichmannie ( w moim mieście ) całkiem spory wybór butów w dużych rozmiarach.
    Śmiałam się jeszcze, że jest nadzieja, że Młody nie bedzie boso kończył gimnazjum 
    Były rozmiary 49
    Deichmann to sieciówka, więc w każdym powinny być

    Młody nie ma jeszcze 14 l., a nosi już 45 
  • Mój ma 16,5!
    Oczywiście na bal gimnazjalny kupiliśmy buty w specjalistycznym sklepie.
    Ale i zaraz kasa większa.
  • Mój ma 16,5!
    Oczywiście na bal gimnazjalny kupiliśmy buty w specjalistycznym sklepie.
    Ale i zaraz kasa większa.
    to tak jak nasz+192cm wzrostu ;)
  • U nas jedna z córek ma 47, inna 45, a jedenastolatka ma już 42 :)
  • AgaAga
    edytowano lipiec 2013
    Malgosia, a nie chcesz czarnych K Swiss, takie sneaker, calkiem fajne? Bo mojemu mezowi tesciowa kupila, ale ona nie jest w stanie zapamietac jaki rozmiar ma jedyny synek. Aktualna kolekcja. Bede we wtorek na ebay wrzucac, ale jakbys chciala, to moge przywiezc do Wawy (chlop mowi 50 eur/200 zl, kosztowaly 89,90, sa oczywiscie nowe w pudelku). Jak chcesz, to Ci we wtorek przysle  zdjecia (zrobie rano w swietle dziennym, teraz musialabym z fleszem, a to na czarnym czasami wychodzi jakby byly plamy).
    edit: o takie same, nie musze zdjec robic: http://www.amazon.de/K-Swiss-ARVEE-02453-099-M-Herren-Sneaker/dp/B009NAV1YM/ref=pd_rhf_se_s_cp_2_P7YK?ie=UTF8&refRID=16J07F4GZ7Z2DQ9SP7YK
  • Zapytam syna, jak wróci.
  • M. obejrzał. Stwierdził, że mogły by być, ale...On i tak woli Nike.
    Tak więc nie jesteśmy zainteresowani.
  • edytowano lipiec 2013

    U nas jedna z córek ma 47, inna 45, a jedenastolatka ma już 42 :)
    Gdybyś to nie Ty napisała, nie uwierzyłabym :-O
  • córka 47??? takich rozmiarów to chyba nie robią, najwięcej 42 widziałam...
    to ile ona ma wzrostu?

    takie buty to chyba tylko na zamówienie
  • Znam ten ból - ekspedientki na pytanie o numer '47' robią zwykle wielkie oczy :O

    Numery 47 są w Ecco w standardowej numeracji - ale nie wszystkie modele i nie w każdym sklepie. Najlepiej kupić na wyprzedażach lub w outletach (np. Factory), bo nie są tanie. To jeśli chodzi o zwykłe 'do chodzenia'.

    Jeśli chodzi o buty sportowe (np. Nike), to o numer 47 jest dużo łatwiej. Aczkolwiek ja kupiłem w internecie:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.