Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Muzyka , którą warto ubogacić dzieciństwo

edytowano kwiecień 2013 w Polecamy
Słucham polstacji i mam już szczerze dość disco polo dla najmłodszych. Może znacie jakieś fajne radyjka dziecięce , kanały na youtube , piosenki...itp...itd... godne polecenia. Bez muzyki żyć się nie da.


Mamy wątek dla dorosłych- zadbajmy o wrażenia naszych dzieci
;)
«1

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2013
    Radio Bajka
    W Warszawie na 87,8
    . Ale jest też w internecie.
  • Słucham polstacji i mam już szczerze dość disco polo dla najmłodszych. Może znacie jakieś fajne radyjka dziecięce , kanały na youtube , piosenki...itp...itd... godne polecenia. Bez muzyki żyć się nie da.


    Mamy wątek dla dorosłych- zadbajmy o wrażenia naszych dzieci
    ;)
    image
  • Ja to w ogóle dzieciom włączam po prostu dobrą muzykę - niekoniecznie dziecinną. Słuchają tego co my:P
  • U nas Arka Noego rulez;) Szczególnie "Franek" o św. Franciszku
  • U nas równiez Arka -różne.
  • dla małego www.radio4baby.com
  • edytowano kwiecień 2013
    Arka jest muzycznie monotonna (styl) lepiej urozmaicić nieco.
  • Polecam dla dzieci nie tylko dziecięcą muzykę ale również cała klasyka: szczególnie utwory z młodości Mozarta. Mój syn bardzo lubi.
  • @Elunia - dziękuję za te propozycje. Mój junior bardzo dobrz reaguje na muzykę klasyczna, zna ją od zawsze. Problem zaczyna się w tedy, gdy zaczyna śpiewać razem z solistami. Może jednak poza domem opanuje swe zapędy. :D
  • -seria "mama i ja" Miś i Margolcia.
    -Płyta " Po cichutku"- śpiewa mała laureatka programu od przedszkola do Opola
    -Hulajnogą do Boga

  • edytowano kwiecień 2013
    A właśnie kilka dni temu miałam założyć taki wątek, jako że wiosna się zaczęła, naród z baraków wyległ na świeże powietrze wraz ze swoją czarującą muzyką, którą umilają życie wszystkim wokoło. Chciałam coś dla przeciwwagi :-)
  • u nas fajnie się sprawdza classic fm i lubi tego słuchać zarówno 4 latka jak i roczna córcia
  • nasi lubią też Magdę Anioł
  • Zacznij od Bacha - to naprawdę bardzo wyrabia muzycznie
    i popraw tytuł  :)

    bo w stronę gadów znosi lekko!
  • edytowano kwiecień 2013
    B-dur
    a-moll
    c-moll
    h-moll?

    Junior już od roku piłuje to na pianinie tzn dowolne wariacje na temat właściwie
    :)

    Już poprawiam...ze tez moje oczy nie zauważyły
  • Ludowe piosenki (nie disco polo) się sprawdzają, dlaczego tak mało osób je lubi?
  • @Ergo
    My w domu bardzo lubimy ludowe! W ogóle kapele czy góralskie, czy kieleckie, ...
    A dzieci przy tym "tańcują" =D>
  • @Ergo
    My w domu bardzo lubimy ludowe! W ogóle kapele czy góralskie, czy kieleckie, ...
    A dzieci przy tym "tańcują" =D>
    ja wciąż słucham tego

  • A ja dzisiaj odkryłam kapelę Ciupaga...
    Też dla dzieci!
    ;;)
  • Ania Broda 
  • edytowano kwiecień 2013
    Proponuję również jazz dla dzieci.







    Znane standardy jazzu ale słowa ułożone przez dzieci i śpiewane przez dzieci. Płyty polecam! Bardzo dobra jakość.


    Bardzo lubię!!!
  • Joszko Broda niby trochę podobna do Arki a jednak trochę inna. Arka nam się już przejadlaaa.
    Misia i Margolcie słuchamy u znajomej i bardzo mi się podoba. Ostatnio znalazl Maz jakaś stara nagrana płytę Pora na telesfora, dzieci szybko łapią z niej słowa. Poza tym puszczamy to co my lubimy. Dzieciom podoba się Hey :-)
  • edytowano kwiecień 2013
    u nas najbardziej sprawdza się ...cisza
    nie żebyśmy nie lubili czy nie doceniali muzyki
    koło południa lub wieczorem włączamy sobie po 2-3 kawałki muzyki powaznej, jakąś poezję z gitarą lub chorał gregoriański
    wystarczy
  • Nie ma jak cisza!
    Ale warto dzieci zapoznać jak najwcześniej z różnymi, wartościowymi utworami.
    Potem nie mamy już wpływu. Śmieci się nasłuchają.
  • @Isako nie włącza mi się, a jazz dla dzieci jak najbardziej mnie interesuje.
  • idąc za ciosem

  • :-t :-t :-t

    Nie lubiem!!!
    X( X( X(
  • @Isa7
    Na youtubie, wbij Les ptits loups du jazz.
    Wszystkie utwory polecam Gentle rain, But not for me, L'otorhinocéros, ...
    Każda płyta wydana czysta przyjemność dladzieci i dla dorosłych.
    Pierwszą ich płytę kupiłam gdy byłam w liceum!!! Do dziś słucham.
  • :-t :-t :-t

    Nie lubiem!!!
    X( X( X(
    o matko z córom naprawdę? kurcze... a ja lubię takie pitu pitu- "dla spokojności" ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.