Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cristiada w Toruniu? Tylko jeden seans!!!

edytowano maj 2013 w Polecamy
Wszystkich gorąco zachęcam do obejrzenia filmu w kinie Cinema City przy ul. Czerwona Droga. Seans odbędzie się w najbliższy wtorek 7 V o godz. 18:00. Wygląda na to, że dzięki postawie toruńskich kin będzie to JEDYNA projekcja w Toruniu.

Tak. Tymczasem w bydgoskim Heliosie film wyświetlany jest trzy razy dziennie od co najmniej 3 tygodni. Nie zapowiada się też by miał zostać nagle zdjęty z ekranu....


Mąż oraz kilku przyjaciół obejrzało film właśnie w Bydgoszczy, byli zachwyceni. Ja z kolei zostawię mu nasze bobasy w domu i wybiorę się we wtorek...

Komentarz

  • A mnie pozostaje czekać na projekcję w telewizji lub, gdy film będzie już dostępny na DVD.
  • Dzisiaj w ogłoszeniach duszpasterskich (13.30) ksiądz mówił, że już nie ma biletów. Zachęcał do telefonów, żeby władze kina wiedziały, że jest zainteresowanie. Ale czy na zarząd Cinema City wpłynie cokolwiek, to nie wiem.
  • Ehh, szkoda, właśnie chciałam napisać, że chętnie się wybiorę ;-(
  • Ale może zadzwoń? Może się okaże, że ktoś zrezygnował? Ksiądz mówił, że mu mówiono... więc to też takie wiadomości z drugiej ręki.
  • Na stronie internetowej w opcji szybka rezerwacja czy jakoś tak, znalazłam, że wyswietlają film jednocześnie w dwóch salach, w sali nr6 ("ta druga" godzina 18ta) zostało jeszcze sporo miejsc, nie tylko pod samym ekranem...
  • dzwoncie dzwoncie.... chetnych sama znam mnostwo... jak macie odpowiedni telefon do kogos kto wyslucha tego oczekiwania i jest decyzyjny, albo twierdzi ze przekaze decyzyjnemu.. to wrzuccie tu..
  • Miejsca jeszcze są!!! Waśnie zarezerwowałam trzy przez telefon. W internecie można sobie zobaczyć ile jest jeszcze wolnych miejsc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.