Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz dla Życia i Rodziny - koszulki

edytowano maj 2013 w Pomagajmy sobie
Mam prośbę.

Chcę na tegoroczny Marsz zamówić trochę koszulek z obrazkiem Namorowej Jagny i tekstem Tawa "Róbmy coś, co ma ręce i nogi".

Czy ktoś ma zeszłoroczny wzór w pliku i mógłby mi podesłać?

Komentarz

  • na stronie Mamy Róży są ( lub były)
  • Będziemy w posiadaniu koszulek, za które we Francji wlepiają mandat - mama, tata, dzieci (znana sprawa).
    Gdyby ktoś z Was byłby chętny, dajcie znać - zobaczymy co się da zrobić (i za ile).
    k.
  • @kowalka, no właśnie kluczowa sprawa: za ile? ;)
  • przyjaciele przyślą z Paryża, dam znać.
    Myśleliśmy też o dotarciu do producentów i uzyskaniu zgody na wykorzystanie projektu, a potem druk u nas.
    k
  • edytowano maj 2013
    Edit - nieaktualne ;)
  • Koszulki francuskie można kupić tutaj: http://boutique.lamanifpourtous.fr/index.php

    Myślę, że na własny użytek można taki wzór zrobić samemu.
  • Strasznie mało dzieci na tych koszulkach.
  • Zróbmy własną wersję z piątką :)
  • edytowano maj 2013
    Jasne, można zrobić ( już wymyśliłam, kto z rodziny zrobi :) ), ale nam chodziło o to, żeby mieć te (lub takie jak) "francuskie" - celem budzenia co poniektórych znajomych.
    k.
  • Te francuskie nieco drogo wyjdą.
  • a ja jestem lekko zawiedziona... w dzień Marszu idziemy na mszę prymicyjną a potem obiad... no ale za rok może nic nam nie wyskoczy?
  • Taką sobie wymyśliłem parafrazę francuskiej nazwy na naszą koszulkę: "Manif Pour Tous (et plus)"
  • Twórcy chyba nie mieliby nic przeciwko, żeby po każdej stronie wrzucić jeszcze po parze dzieci, a hasło też dobre. Ja się piszę.

    Swoją drogą, brakuje mi takich inicjatyw klapowych. Żeby poza koszulkami były też wpinki, jak to robi BMS. Wszyscy te koszulki, a to do marynarki niezbyt jakoś wygląda...
  • No to mam odpowiedź od grafika - ale dopiero po niedzieli mógłby usiąść.
    Ktoś inny wcześniej zrobi?
    k.

  • Zapewne ja.
  • :)
    fajno!
  • To może @PawełOdOli chciałby druknąć? Mają dobre koszulki u siebie,
    k

  • Koszulki muszą być cyjan albo madżenta :)
  • madżenta jest :)
  • to ja poczekam , aż schudnę :)
  • ee, drukniemy i na ciężarówkowym odzieniu, a co!
  • bo wy to byście chcieli wszystko naraz... Francuzi promują mieszaną parę rodzicielską, a nie od razu wielodzietność
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.