Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ranking kurierów

edytowano maj 2013 w Pomagajmy sobie
Chciałabym następnym razem puścić paczkę bez stresu....

Macie niedrogich, sprawdzonych kurierów?
«1

Komentarz

  • ... albo wątek taki?
  • Użyj hurtowni, np. sendit.pl, DPD kosztuje tam niecałe 14 + VAT.
  • Skorek, mozesz wyjasniec po ludzku? ;))
    "z IT-ikowej działki mogę rzecz ze ostrożni nie są, taśmy backupowe mocno po tyłku dostają choć są w dość sztywnych plastikowych pudełkach"

    Tzn? 
    :-?
  • Raczej norma.
  • @Nika* a którego słowa nie rozumiesz?
  • Jeśli chodzi o niezawodność, to polecam TNT. Ale nie są tani. To jedyna firma na jakiej się jeszcze nie przejechałem. Odradzam siódemkę z całego serca.
  • edytowano maj 2013
    Też odradzam siódemkę... Ja w sumie nie przejechałam się do tej pory tylko na DPD.
    ;)

    edt. ale rzadko korzystam z usług kurierów:)
  • edytowano maj 2013
    Dpd . 
     Gls.
    Ups. 
    Opek.
  • K-EX (https://pewnapaczka.pl/)

    Jestem zadowolony i mają niskie stawki.
  • edytowano maj 2013
    K-EX (https://pewnapaczka.pl/)
    Jestem zadowolony i mają niskie stawki.
    Do mnie szła 2 tygodnie paczka . 
    Którą wysłała @Iwonaanna

    Ale może miałam pecha wtedy.
  • @Nika* a którego słowa nie rozumiesz?
    Wyczuwam Twój jad na kilometr.......  *-:)
  • Jaki jad, normalnie się pytam.
  • Juz wszystko rozumiem :D

    (no to moze to tylko alergia na jad mego męża :D )
  • @Nika

    wizualizuję o czym skorek pisze, o to "taśma backupowa" :

    image
  • Nie polecam K-Ex mają niskie ceny ale bardzo niesolidni . Czekałam prawie tydzień ostatnio na odbiór zaplaconej paczki. Są serwisy internetowe kurier- broker.eu i zapakowani.pl tam tanio można zamówić kuriera.
  • Jeśli chodzi o niezawodność, to polecam TNT
    no jest niezawodny...

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Trotyl


    :D
  • Plus jeszcze LTO5 i Dellowe 500GB Greg :-)
    LTO5 nie wygląda dużo inaczej niż to co wkleiłem (to chyba LTO2 lub 3) a RDX jest bardziej prostokątne.
  • Wczoraj nadałem K-EXem paczkę z dostawą na dziś do 14:00. Dotarła wg ich systemu o 13:50. To chyba dobrze.
  • edytowano lipiec 2013
    Hm.... Mam do wysyłki laptop.... Serio można pocztą? Pamiętam, że książki od Isy7 szły w końcu pocztą, bo było najtaniej, ale z lapkiem trochę mam stracha...
  • Polecam GLS usługę parcel shop - trzeba im zawieźć paczkę do jednego z punktów (mają ich wiele) a oni już dostarczają odbiorcy, cenowo przystępnie
    paczka wysłana o 13, była u odbiorcy o 10 rano dnia następnego (jakieś 400 km miała)
  • Jeśli wierzyć cennikowi, kosztowałoby to 22zł, ale czy nie zniszczy się po drodze?
  • No, nie wiem, jest tu napisane tak:

    Zgodnie z Regulaminem punktów Parcel Shop General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. z usług wyłączone są m. in.:

    • towary
      niewłaściwie zapakowane: komputery, monitory, sprzęt elektroniczny itp.
      które powinny być zapakowane w oryginalne kartony odpowiednie do
      transportu takich artykułów

    Skąd ja im wezmę oryginalny karton? Mogę się nie przyznać, co jest w środku? 

    A może ktoś na dniach będzie jechał trasą W-wa - Lubomierz? :-?

  • Katia, oni rzucają paczkami... 
  • ja jestem raczej zadowolona jesli chopdzi o czas dostawy - wszystko idzie z ksiegarni max 2 dni, poobijane tez szczegolnie nie bylo, ale ksiazki to ksiazki. za to poczteksem przyszla nam trampolina. znaczy listoniosz awizo przywiózł, bo mu paczka do punto nie weszla
  • Ja chciałabym zniechęcić wszystkich do InPostu. Jako odbiorca mam dobre dośwaidczenia, ale mąż koleżanki pracował przez 3 miesiące i historie były starszne. Maksymalny wyzysk, podpisywanie weksli i oszukiwanie klientów. Dodam, że aktualnie pracuje w innej firmie kurierskiej i nie narzeka. Facet sam z rodziny wielodzietnej , nauczony do pracy na gospodarce, więc nie to , że ciepłe kluchy, do roboty nienawykłe, to pracodawcę krytykuje. Uważam, że nie należy więc tej firmy wspierać.
  • Katia, oni rzucają paczkami... 
    Może i rzucają,ale nie wszystkimi.Rok temu zamawialiśmy szybę do samochodu-przednią,była zapakowana w karton,który był oznaczony naklejkami-uwaga szkło i nie rzucać.
  • upnę

    muszę zamówić kuriera i nie wiem jak się za to zabrać :)
  • Oftopa małego zrobię- usypiam dziś o 20 trzodę, dzwoni kurier. Że on ma paczkę, zgodnie z smsem. No jasne, dostałam smsa, ale do 16 czekałam... I że on stoi pod domem, gps mu pokazuje że to tu. Wyglądam przez okno i mówię, że nie, nie stoi u mnie pod domem, ale jak jest w okolicy to niech się rozgląda, bo u mnie na podjeździe zaparkował błękitny kabriolet. A pan, że to właśnie on... Padłam :) Nie wiedziałam, że DPD sobie tak rozbudowało flotę...
  • haahha ;)

    a to historia
    właśnie weszłam na ich stronę ;) i sprawdzam co i jak
  • Można skorzystać z allegrowego sendit, standardowa paczka DPD ok. 15 zł
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.