Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

buty POSTĘP

2»

Komentarz

  • Oni mają płacone za polecanie konkretnych marek czy co?

  • no tak sa dwie szkoly... mysmy fa od poczatku ladowali w tombut- najtansze z tych z obcasem tomasa ale nie na wiele sie zdalo... bardzo wykoslawiala stopy i kolana.. coraz mocniej.. rok temu w krasnalu pan fizjoterapeuta zalecil pancerne z wkladka dla niej specjalnie... chodzi w nich tylko w przedszkolu ale poprawa w oczach...mowil ze jakbysmy przyszli wczesniej (czekalismy do magic 4 lat) to bysmy byli w innym miejscu

    zawitkowski - ten z tvn mowi zadnych takich butow tylko ruch bieganie,malpie gaje... no ale tego im nie umiemy zapewnic w wystarczajacym zakresie... wlasnie Tosia l. 2 zaczela to samo z nogami robic i idziemy z dwiema niedlugo..
  • buty postepu maja taka wkladke - nibywkladke ktora nic nie zalatwia.. jest efekt usztywnienia ale stopy to raczej nie ustawia odpowiednio.. nam w tym krasnalu tez zrobili wkladke do starych postepow... porzadniejsza.. za darmo juz ale to dluzsza historia
  • A co to ten krasnal?
  • Pediatra nam powiedział ze przed 6rż, nie ma sensu cokolwiek robić. Ino na bosakach po piasku.
  • No wlasnie mi ortopeda teraz przy synu powiedzial, ze najlepiej jakby syn boso lub w klapkach latal, ale ze u malego dziecka klapki moga byc niebezpieczne, to niech boso lata, bo wtedy miesnie stop sie cwicza. A wczesniej przy corkach inni ortopedzi kazali buty ZA kostke, zeby kostka sie sztywno trzymala.
  • Klapki u dzieci WY-KLU-CZO-NE!!!
    Stopa wtedy nie pracuje normalnie, tylko kurczą się mięśnie by klapki nie opadfły ( to dotyczy również dorosłychľ)
  • ciekawe - ja mam za wysokie podbicie i pół życia lekarze twierdzili, że to wynik przećwiczenia stopy właśnie przez ćwiczenia korekcyjne - co ciekawe, po 1 ciąży stopa mi się nieco rozplaszczyła - z nr 36 zmieniła się na 37, a teraz raczej wolę 38
    Więc niedługo mam szansę na 40 i platfusa ;)
  • Klapki absolutnie nie. Buty pancerne dla uczącego się chodzić dziecka też nie, z całą pewnością @aqq, stopa u takiego dziecka dopiero się kształtuje, ono uczy się dopiero prawidłowego przenoszenia cc.
    Wkładki stosuje się zwykle powyżej 4- 6 roku. Gdy wada jest duża, dochodzi wtórnie do koślawości kolan i bioder czasami zaleca się już u 2-2,5 latków. Zwykle są to wkładki aktywne, dobrze poprzedzić założenie wkładek badaniem stóp statycznym i dynamicznym.
  • krasnal sklep z obuwiem arestowanym..ale fizjologa maja za darmo z tym badaniem z taka kostka zielona i nie napieraja na zakupy

    jasie ciesze ze fa kolana do normy wracaja..i zaluje ze tak pozno poszlismy, po 4 uro
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.