Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pożyczę

edytowano maj 2013 w Pomagajmy sobie
od kogoś miłego i sympatycznego tę książkę

image

Jakoś kasy nie mam na nabycie, a ciekawość mnie zżera co tam w niej jest ;) 
Poprosiłabym w wątku mikołajkowym, ale chętnie zajrzałabym PRZED porodem ;)

«1

Komentarz

  • A od niemiło nie? Ja bym nie marudziła na Twoim miejscu, jak chcesz pożyczyć :P
  • tak posłodzić chciałam :D
  • Okładka mi się podoba ).
  • Jakby co to my mamy, moglibyśmy podesłać po weekendzie. Jeśli chcesz, to wyślij swój adres na priv do mojej żony (@Patia), bo ona jest duuuuużo lepsza ode mnie m.in. w temacie terminowego wysyłania czegokolwiek pocztą ;)
  • @Sylwunia - bardzo warto przeczytać. Tylko pamiętaj, że po tej lekturze, świat już nie będzie taki sam... ;-)
  • edytowano maj 2013
    Tylko pamiętaj, że po tej lekturze, świat już nie będzie taki sam... ;-)

    =))

    @Katarzyno, dziękuję za tę poranną porcję humoru.
  • @Sylwunia - bardzo warto przeczytać. Tylko pamiętaj, że po tej lekturze, świat już nie będzie taki sam... ;-)
    to co? mówisz, że jednak "nie zdążę" do tego szpitala ? ;) 
  • Ja jestem miła i sympatyczna i mogę  pożyczyć jak już urodzę. Pożyczyłam ją już kilku zapakowanym mamom z placówek oświatowych moich dzieci i widzę jakie zdumienie wywołuje. Oddają najczęściej bez komentarza.
  • My kiedyś pożyczaliśmy od Kerimy. :)
  • mogę pożyczyć:)
  • no przecież ci dopakuję do paczki która dziś do Ciebie leci

    tylko adres mi znowu podaj, kolo 11 ide na poczte
  • a co rodzisz niedługo? ;) nie chwaliłaś się :D
  • Mi ją właśnie pożyczyła Hania :) jestem w trakcie, książka jest super - chcę odbudować siły psychiczne na poród sn (po pierwszym b ciężkim porodzie zakończonym cc) i z tą książką naprawdę się udaje. 
  • @Sylwunia, a jak uJa pozwoli, to ja po tobie pożyczę, nawet mogę sobie po nia przyjechać, będzie w końcu okazja
  • yyyyyyy to sie dogadajcie kto komu, mi obojętne komu do paczki wsadzę, tylko paczka do Sylwii leci dziś a do AB pewnie w poniedziałek :)
    no i chciałabym ją mieć z powrotem koło sierpnia, żeby sobie znów poczytać:) chociaż ta ksiażka dla mnie to trochę jak Baśnie Braci Grimm, wszystko pięknie ładnie ale tak daleko od nas że aż nie rzeczywiste ;)
  • to tym razem musiałabym na święta Bożego Narodzenia zaprosić :) no jesliby się tylko skusiła to czemu nie :)
  • i jeszcze z terminem utrafić ( no chyba że miesiąc byśmy się gościli to wtedy jest szansa :)
    bo M. 2 tygodnie przed terminem wylazła, teraz też liczę na to że na Mikołajki już będzie, do Świąt się prawie ogarniemy :)

    ale przejrzałam książkę zanim wsadziłam do koperty, masakra :/ jak zobaczyłam te foty wcale sie nie rozczuliłam widokiem dzidziusiów tylko ogarnęło mnie przerażenie, i jednak nie chcę rodzić, nie nie nie.

    P.S. Książka już poleciała do Sylwuni nie ma odwrotu :)
  • ja mam jak urodzę w sierpniu to moge pozyczyc ale ona kosztuje ok3 0 zł w empiku....

    Ja ją czytam i jestem przerażona bi widze jak poród w szpitalu jest inny niz powinien jaki bezsensowny:(
  • Katarzyna własnie świat juz widzi sie inaczej, poród widzi sie inaczej i co ja mam teraz zrobic, nikt nie chce mojego dziecka w domu przyjąć?
  • @aga---p - zapraszam do mnie na czas okołoporodowy. A jak już będziesz, to mamy do wyboru wiele opcji - koło mnie mieszka najlepsza domowa położna jaką znam, a z drugiej strony mam bardzo porządny pronaturalny szpital.
  • ślij do Sylwii:)
    AB- chyba mam gdzieś tę książkę - mogę pożyczyć, to obyłoby się bez przesyłki. Ale poszukam jej i potwierdzę ;)
  • Potwierdzam - mam.
  • Się podłączę! :D

    Czy ktoś z Was ma pożyczyć książkę Bożeny Kropki "Pokonać alergię"

    Kosztuje 70 zł więc wolałabym ją najpierw przeczytać 

    image

    Chyba, że ktoś ma i może chce odsprzedać ? albo powie mi żeby brać w ciemno! 


    pes jak coś to ja też mam i mogę pożyczyć Chołujową  :)
  • Przypomnij mi adres na prv w pon postaram sie wyslac;)
  • Słuchajcie, bo się zgubiłam - ktoś tę Chołuj ma i mógłby pożyczyć? Jakoś się nie dorobiłam swojej, a bym sobie rytualnie odczytała przed porodem.
    Będę wdzięczna bardzo.


  • Też bym chciała pożyczyć.
  • @MamaMika Ja mam, ale muszę dopiero odebrać od koleżanki, która już urodziła. W kolejce ustawiła się @AFRa, ale możemy Cię wpisać w grafik ;) Ostatecznie wszystkie jesteśmy z Poznania, więc się jakoś dogadamy z pożyczaniem ;)
  • To ja oddaję pierszeństwo @MamaMika, jej będzie szybciej potrzebna ;)

    Swoją drogą może jakoś razem uda się umówić na te wymienianki, byłoby fajnie :)
  • Popieram :) Wczoraj wróciliśmy, więc możemy się spotkać, to pożyczę Ci Bobasa :)
  • Właśnie chciałam dopisać, że mi na razie Bobas wystarczy, nie wszystko naraz ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.