Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pakiet rodzinny przychodnia

edytowano czerwiec 2013 w Pomagajmy sobie
czy ktos korzysta z prywatnej przych z pakietu rodzinnego i moglby polecic? wwa

Komentarz

  • my korzystamy z Medycyny rodzinnej (taki Lux Med dla ubogich;-) ubezpieczenie wykupione w pracy męża przez PZU - płacimy 26 zł od osoby miesięcznie (ale to chyba dlatego, że przez zakład pracy warunki negocjowane) -- dostęp do 19 specjalistów bez skierowań... i fajnie jest o tyle, że mamy tę samą pediatrę i na NFZ i na MR.

    Zapisy przez internet, świetna sprawa
  • ciekawe..moge prosic namiar?
  • ok juz znalazlam ale tam kosmiczne ceny pakietow
  • Sama Mr bez luxmedu nie powinna być jakoś strasznie droga, jak kiedyś ppatrzyłam to coś ok 600 zł rocznie osoba, a w medicowerze to prawie tyle było za miesiąc....
  • edytowano czerwiec 2013
    http://www.swissmed.com.pl/pl,dla-osob-prywatnych,109

    spójrz tu. Nie wiem, co oznacza "wariant 2+2 i więcej" ale jeśli oznacza stałą cenę, to chyba nie jest to najgorsza opcja;-)

    edt. ale ja się zupełnie nie znam...
  • Ja sprawdzłam opcję w SKOK-u, bo mają dostęp np. do Babka Medica, gdzie są fajni ginekolodzy, pediatrzy, swietny ortopeda i inni specjaliści. Na ich stronie możesz wypełnić formularz, który wylicza cenę. Nam wyszło ok  250-300 zł dla 4-osobowej rodziny (dzieci chyba ok 70 zł, jeśli nie mają jakiś poważnych problemów zdrowotnych). Ostatecznie jednak nie zdecydowaliśmy się, więc nie wiem, jak w praniu to wygląda.
  • edytowano czerwiec 2013
    Dorotak.
    Dziękuje za namiary
    Jutro dzwonię, czeka mnie dawno odkładana wizyta u endokrynologa. Mama nadzieję, że sie umówię, w sobotę jestem w Gdańsku i jak nie ta placówka to pozostaje endo  prywatny, który kasuje prawie tyle co za abonament miesięczny w tej placówce
    X_X
  • raczej wawa 
  • Karolinka, ale endo to raczej najpierw sensownego poszukaj, nie wedle ceny. W końcu nie będziesz pewnie do niego chodzić co miesiąc.  Wiem co mówię. Mam tanio, ale beznadziejną. Macie namiar na dobrego endo w Trójmieście?
  • Jak ktoś ma namiary na dobrego endo w Trójmieście to tez poproszę.

    Ja byłam u super endo w Warszawie. Wyszłam z listą badań, które mam zrobić, do tego doszła spora anemia. System jest taki, że po roku od wizyty  nie mam wszystkich badań, czuję się żle.

     Może ten pakiet w prywatnej przychodni jest jakimś wyjściem, żeby szybciej zacząć się leczyć. Sama nie wiem

    :(
  • to jest nas wiecej co szuka dobrego endo w trójmiescie. I znależć nie mogą
  • @Karolinka, a co to za warszawska/ki super endo?
  • prof. Jadwiga Słowińska- Srzednicka
    wnikliwa, konkretna, byłam zadowolona
  • to jest nas wiecej co szuka dobrego endo w trójmiescie. I znależć nie mogą
    Czyżby nie było? Dzieci na medycynę trza słać... ;)
  • ja mam namiary do dr Olszewskiej  w Trójmieście
    nigdy nie byłam, ale znajoma jest zadowolona


    wizyta 250 zł trochę to mnie blokuje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.