Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje weekendowe

edytowano czerwiec 2013 w Pomagajmy sobie
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • o ja też chętnie się czegoś dowiem - albo rodzinne albo sama bym z małym skoczyła
    8->
  • polecam Domowy Kościoł, wszystkie rekolekcje z dziećmi:-)
  • właśnie my jesteśmy w DK ale jeszcze nigdy nie byliśmy na rekolekcjach.
  • Haku!!!! jedzcie!!! długo jesteście w DK?
    my jeździmy co roku na jakieś rekolekcje w tym roku trzeci raz na dwutygodniowe, a tak krótsze tydzień, weekendy itp
     na stronie DK masz do wyboru do koloru i jeszcze Felą Ci się zajmą
  • pierwszy rok - kończymy omawianie zobowiązań
  • a no dobra to jesteś usprawiedliwiona:-) ... to na początek fajnie pojechać na OR1 (2 tygodnie) albo na Ewangelizacyjne (krótkie).
  • Też polecam rekolekcje DK, oprócz tego, że otwierają się oczy na wiele spraw, też związanych z ruchem, to rzeczywiście opieka do dzieci gwarantowana, można trochę wypocząć, ale też zmęczyć się w innym wymiarze. Też gorąco zachęcam. Myśmy byli wielokrotnie, raz z 2- miesięcznym bobo na drugim końcu Polski 17-letnim autem- nad wariatami Pan Bóg czuwa :D
  • Jak już to z rozmachem- 2 tyg 1 stopnia, naprawdę warto:)
  • U nas to samo co u Haku, jesteśmy po pierwszym roku omawiania zobowiązań. Nie byliśmy jeszcze na rekolekcjach i wczoraj oglądałam na stronie DK. Mąż zmienia pracę w lipcu i niestety nie dostanie urlopu :( także chcielibyśmy na weekendowe...
  • my jedziemy jako animatorzy na OR1 do OLsztyna 28 czerwca - nie wiem może są jeszcze wolne miejsca
  • Aneczko08 - my wstępnie do Spały na tygodniowe - omówienie zobowiązań. Też po pierwszym roku w DK.
  • My bedziemy organizowac rekolekcje dla matek z dziecmi w sierpniu.

    Jak bedzie dopięte - dam znac.
  • My bedziemy organizowac rekolekcje dla matek z dziecmi w sierpniu.

    Jak bedzie dopięte - dam znac.
    w ramach jakiegoś ruchu, czy "ogólne"?
    wybacz ignorancję, jeśli wynika z wątku/innych wpisów, czytam i piszę pobieżnie, bo mi ktoś skutecznie przeszkadza :
    ;)
  • edytowano czerwiec 2013
    w ramach karmelowych dzieci (chyba)
  • DK? Albo wykończenie pokojów dla większej liczby osób w rodzinie, albo paręset (albo i sporo więcej... :( ) złociszy na rekolekcje. Ot, taki dylemat w tym roku. No i rekolekcje odpadają :)
  • Tak, w ramach Klubu dla Mam - Karmelowe Dzieci. Z racji kumpelstwa z MR, zapewne się odezwiemy. 


  • Odezwijcie się, może by mi się udało przyjechać.
  • DK? Albo wykończenie pokojów dla większej liczby osób w rodzinie, albo paręset (albo i sporo więcej... :( ) złociszy na rekolekcje. Ot, taki dylemat w tym roku. No i rekolekcje odpadają :)
    Rosea - pieniądze wydane na Kościół nigdy nie giną. Zastanówcie się jeszcze, co?
  • No, a jak ktoś nie jest w DK?
    Pro mamo, będę wdzięczna za te namiary jak już będziesz coś więcej wiedziała.
    ja również
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.