Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prezent na dzien ojca

edytowano czerwiec 2013 w Pomagajmy sobie
moze pomozecie   szukam orgimalnego prezentu na dzien ojca ...

Komentarz

  • Chyba wiele zależy jaki to typ człowieka, co lubi, co go interesuje?
    Mój to mól książkowy, najbardziej go cieszą książki, za to żadna aktywność fizyczna nie wchodzi w grę niestety. 
    No, jeszcze mogą być typowo użytkowe rzeczy, których komuś brakuje: nowy portfel, zegarek, krawat, spinki do koszuli itd.
  • o... podepnę się. :-)
    Z tym, że ja szukam natchnienia na niespodziankę, którą zrobimy dla M. z dziećmi.
  • Kawalek kabla czy gadzet komputerowy, jakis alkohol itp. Na pewno NIE ciuchy, czy kosmetyki. Moze byc bilet na koncert jakis, albo "bilet" na wieczor w ulubionej knajpce (z zona albo kumplami).
  • @ladykiss ale szukasz dla swojego Ojca czy dla Męża?
  • @Savia dla ojca moich dziewczyn meza mego :)  no własnie ja tez chce cos takiego innego he he
  • No... ja bym kombinowała co z dziećmi zrobić, by one serce włożyły, bo to ich tatuś.

    Mnie właśnie przyszły do głowy gofry, które dzieci przygotują (pod moim nadzorem), udekorują i podadzą.

    Zawsze też laurki robimy.
  • A dla mojego Taty trochę problem jest, bo książek i papierzysk ma już pod sufit. Tudzież gadżetów elektronicznych pełno. Ubrania kupuje mu małżonka, więc naprawdę nie jest łatwo kupić Tacie coś, co wiadomo, że zrobi mu frajdę.

    Podaruję mu moją własną książkę z dedykacją, ale pełny nakład, to tak czuję gdzieś za miesiąc, półtora, więc na Dzień Ojca nie zdążę.

  • Ja myślałm ostatnio o Adhortacji Apostolskiej Redemptoris Custos- o Św Józefie.
    Bo św Józef to niezaprzeczalny wzór ojca.

  • @Agnieszka3 masz jakies foty? Przepis plizzzzzzzzzzz............... :-)
  • Chcę zabrać Tatę na Dzień Ojca na lody. Pobyć z nim.
  • "2 kreski" - to dopiero prezent dla ojca jest
  • już nie zdążymy
    ;))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.