Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PODSTAWÓWKA-PODRĘCZNIKI

1356714

Komentarz

  • o to dobrze wiedzieć  dzieki.
  • edytowano lipiec 2013
    O Monica zdjęcie podmieniłaś. Super tak to chyba o tą chodzi.
    a zbiór zadań okazuje się ze mam stary ale chyba dobry bo taki

    http://merlin.pl/Matematyka-zbior-zadan-klasa-4-szkola-podstawowa_Marcin-Braun-Krystyna-Zarzycka/browse/product/1,638968.html
  • @Dorota podeslij adres to ci ją wyslę
  • KRAKÓW
    antykwariat róg ulic Podwale i Kapucyńska - można wziąć sobie wiele wartościowych podręczników wycofanych przez nasz przecudowny system edukacji

    informacja przydatna szczególnie dla ED,
  • wiele z wymienionych tutaj podręczników widziałam w tym antykwariacie do wzięcia za darmo
  • @Savia, @Sylwunia - dotarły podręczniki?
  • Właśnie, miałam wlasnie pisać. Dzis przyszły. Dziękuję. :-) Odezwę się na pw.
  • Z komórki pisze i edycja nawala...
  • do mnie nie dotarły :(
  • oj, Sylwunia, mam nadzieję, że dotrą. Jak nie, to na pewno będzie zwrot i wyślę jeszcze raz, poleconym słałam, tylko na razie w domu nas nie ma.
  • jutro będę wysyłać paczkę do Moniry więc zagadam na poczcie czy gdzies się nie zawiewuszyła
  • edytowano lipiec 2013
    @Qrpikowa ;
    doszła :) dziękuję :) idę na priv 
  • @Sylwunia,ja pamiętam o podręczniku dla Ciebie. Czekam tylko na mamonę.
    Jutro 10-ty,powinna być.

  • ide na priv
  • Czy ktoś ma jeszcze coś do klasy szóstej?

  • edytowano sierpień 2013
    ja ma do starej podstawy programowej klasa 6:

    1. "A to historia" cz.1, Nowa Era
    2. Plastyka 6, WSiP

    edit: znalazłam wątek gimnazjalny :)
  • ja mam:
    Matematyka z plusem (Dobrowolska, Jucewicz, Karpiński, Zarzycki) GWO 2012 (stan raczej dobry)
    Przemienieni przez Boga (zniszczona okładka i pozaginane dolne rogi, w środku ok)
    Moja historia (Szymański, nowa era) czI zewnętrznie zniszczona i trochę podkreśleń, CzII chyba nieużywana
    8-|
  • Mam jeszcze ćwiczenia (zeszyt ucznia sie to nazywa) do historii, cz tylko II- NIEUŻYWANA :-<
  • ja mam:
    Matematyka z plusem (Dobrowolska, Jucewicz, Karpiński, Zarzycki) GWO 2012 (stan raczej dobry)
    Przemienieni przez Boga (zniszczona okładka i pozaginane dolne rogi, w środku ok)
    Moja historia (Szymański, nowa era) czI zewnętrznie zniszczona i trochę podkreśleń, CzII chyba nieużywana
    8-|
    Proszę!

    Proszę podać cenę itp, to jest przechodzimy na priv.
  • Super, że się komuś przydadzą! Trochę się martwiłam, że przegapiłam czas najgorętszej giełdy podręcznikowej na forum i zostanę z tymi podręcznikami na zawsze ;)
    Czekam na adres.
  • Ja odkupię dodatek pt My Alphabet  wydany do książki języka angielskiego Fairyland do klasy 1
  • Nie wiem czy komuś się przyda, ale zapytam zanim wyrzucę:

    religia:
    kl.1. podręcznik "W domu Bożym i rodzinie Jezusa" księgarnia św. Wojciecha 2010
    kl.2 podręcznik "Bliscy sercu Jezusa" księgarnia św. Wojciecha 2009
    kl.2 ćwiczenia "Bliscy sercu Jezusa" WAM 2011
    kl.3 podręcznik "Jezusowa wspólnota serc" księgarnia św. Wojciecha 2010
    kl.4 podręcznik "Powołani przez Boga Ojca" księgarnia św. Wojciecha 2009
    kl.5 ćwiczenia "Umiłowani w Jezusie Chrystusie" księgarnia św. Wojciecha 2012

    Jeśli ktoś idzie zestawem "Nowe już w szkole" 1-3 to jakieś podręczniki mam.

    Reszta, niestety ze względu na nową podstawę nadaje się do... :P
    Nie wyrzucaj ! Odbiore osobiscie,, nawet starą podstawę ;) 
  • Czy ktoś potrzebuje jeszcze czegoś do kl 4?
  • @Sylwunia,pamiętam o podręcznikach. Niech no tylko wrócę do Poznania.
  • edytowano sierpień 2013
    Ja mam WIELE OBIECANYCH od Apowojek, ale nadAL CHĘTNIE PRZYJMĘ JĘZYK POLSKI I PRZYRODĘ, ZOBACZ, CO MASZ.

    pRZEPRASZAM ZA TE DUŻE LITERY.
  • Jadwigo, niestety nie


  • balum......... coś już zdążyłam wyrzucić. Resztę przejrzę i Ci zostawię.
  • a do piatej ? Moga byc wg starej podstawy. Historie i przyrode potrzebuję. Jakakolwiek bo e.d.
  • Jadwiga poprosiłabym cię w takim razie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.