Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

LICEUM-PODRĘCZNIKI

1234689

Komentarz

  • @AB ;
    Ja jestem zainteresowana, tyle że niedługo wyjeżdżam na tydzień, ale jestem tym, co napisałam, więc wyślę adres na priv.
  • edytowano sierpień 2018
    potrzebuję
    Matematyka dla klas z poziomem podstawowym Prosto do matury 1 (Podręcznik do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych) Zakres podstawowy M. Antek, K. Belka, P. Grabowski Nowa Era
    Matematyka dla klas z poziomem rozszerzonym Prosto do matury 1 (Podręcznik do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych) Zakres rozszerzony M. Antek, K. Belka, P. Grabowski Nowa Era
    Język polski- Ponad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Klasa I część 1 i 2. Małgorzata Chmiel, Eliza Kostrzewa, Anna Równy Nowa Era
    Wiedza o społeczeństwie poziom podstawowy -W centrum uwagi Arkadiusz Janicki Nowa Era 
    Fizyka poziom podstawowy Odkryć fizykę. Zakres podstawowy. Marcin Braun, Weronika Śliwa Nowa Era Informatyka poziom podstawowy Informatyka dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy. Grażyna Koba MiGra
    Geografia poziom podstawowy "Oblicza Geografii", Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych (z dołączonym atlasem). Zakres podstawowy. Radosław Uliszak, Krzystof Wiedermann Nowa Era
     Chemia - To jest chemia Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod Nowa Era
    Edukacja dla bezpieczeństwa Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa Jarosław Słoma Nowa Era 
  • język angielski podstawowy Gateway plus.2 Język Angielski. David Spencer MacMillan
  • Password 2 (podręcznik wieloletni) Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin MacMillan
     Język angielski poziom rozszerzony Gateway plus.2 Język Angielski. Password 2 (podręcznik wieloletni) David Spencer Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin MacMillan MacMillan 
    Religia -W blasku Bożej prawdy pod red. ks. dr Tadeusz Śmiech, Elżbieta Kondrak Jedność
    Podstawy przedsiębiorczości
     Wiedza o kulturze- Spotkania z kulturą. Podręcznik dla wiedzy o kulturze dla liceum ogólnokształcącego i technikum. pod. red. Monika Bokiniec, Barbara Forysiewicz, Jacek michałowski. Nowa Era
  • Pracownia statystyki i marketingu -Marketing w działalności gospodarczej Statystyka. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła ponadgimnazjalna H. Szulc, M. Florek, K. Janiszewska, T. Żyminkowski Musiałkiewicz Jacek, Komosa Andrzej WSiP Wydawnictwo ekonomik
     Zasady rachunkowości finansowej- Zasady rachunkowości finansowej B. Padurek B. Padurek Wrocław 
  • angielski jeszcze nie wiem który będzie miała , podręczniki mogę odkupić pożyczyć jak komu pasuje czy wymienić na kl 2 będę wiedziała 1 września 
  • @AB co ci zostało z tych podręczników? 
  • @asia ;

     Historia – „Poznać przeszłość. Wiek XX” zakres podstawowy, St. Roszak, J. Kłaczkow, wydawnictwo Nowa Era

    to mam
  • nowa powiedział(a):
    potrzebuję
    Matematyka -Prosto do matury 1 (Podręcznik do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych) Zakres podstawowy M. Antek, K. Belka, P. Grabowski Nowa Era
    Matematyka - Prosto do matury 1 (Podręcznik do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych) Zakres rozszerzony M. Antek, K. Belka, P. Grabowski Nowa Era
    Język polski- Ponad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Klasa I część 1 i 2. Małgorzata Chmiel, Eliza Kostrzewa, Anna Równy Nowa Era
    Wiedza o społeczeństwie - W centrum uwagi Arkadiusz Janicki Nowa Era 
    Fizyka - Odkryć fizykę. Zakres podstawowy. Marcin Braun, Weronika Śliwa Nowa Era
    Informatyka -Informatyka dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy. Grażyna Koba MiGra
    Geografia -"Oblicza Geografii", Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych (z dołączonym atlasem). Zakres podstawowy. Radosław Uliszak, Krzystof Wiedermann Nowa Era
     Chemia - To jest chemia Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod Nowa Era
    Edukacja dla bezpieczeństwa Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa Jarosław Słoma Nowa Era 

  • Oblicza geografii poproszę
  • Cz 1 na pewno a cz 2 możesz zarezerwować do wieczora? 
  • Jasne @nowa ,adres podaj na priv.
    Podziękowali 1nowa
  • jeśli @asia nie zechce mogę być druga w kolejce?
  • nowa powiedział(a):
    potrzebuję

    Matematyka - Prosto do matury 1 (Podręcznik do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych) Zakres rozszerzony M. Antek, K. Belka, P. Grabowski Nowa Era
    Język polski- Ponad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Klasa I część 1 Małgorzata Chmiel, Eliza Kostrzewa, Anna Równy Nowa Era
    Wiedza o społeczeństwie poziom podstawowy -W centrum uwagi Arkadiusz Janicki Nowa Era .
     Informatyka poziom podstawowy Informatyka dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy. Grażyna Koba MiGra
    Geografia poziom podstawowy "Oblicza Geografii", Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych (z dołączonym atlasem). Zakres podstawowy. Radosław Uliszak, Krzystof Wiedermann Nowa Era
     Chemia - To jest chemia Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod Nowa Era
    Edukacja dla bezpieczeństwa Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa Jarosław Słoma Nowa Era 

  • nowa powiedział(a):
    Password 2 (podręcznik wieloletni) Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin MacMillan
     Język angielski poziom rozszerzony Gateway plus.2 Język Angielski. Password 2 (podręcznik wieloletni) David Spencer Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin MacMillan MacMillan 
    Religia -W blasku Bożej prawdy pod red. ks. dr Tadeusz Śmiech, Elżbieta Kondrak Jedność
    Podstawy przedsiębiorczości
     Wiedza o kulturze- Spotkania z kulturą. Podręcznik dla wiedzy o kulturze dla liceum ogólnokształcącego i technikum. pod. red. Monika Bokiniec, Barbara Forysiewicz, Jacek michałowski. Nowa Era

  • nowa powiedział(a):
    Pracownia statystyki i marketingu -Marketing w działalności gospodarczej Statystyka. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła ponadgimnazjalna H. Szulc, M. Florek, K. Janiszewska, T. Żyminkowski Musiałkiewicz Jacek, Komosa Andrzej WSiP Wydawnictwo ekonomik
     Zasady rachunkowości finansowej- Zasady rachunkowości finansowej B. Padurek B. Padurek Wrocław 

  • nowa powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    potrzebuję

    Matematyka - Prosto do matury 1 (Podręcznik do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych) Zakres rozszerzony M. Antek, K. Belka, P. Grabowski Nowa Era
    Wiedza o społeczeństwie poziom podstawowy -W centrum uwagi Arkadiusz Janicki Nowa Era .
     Informatyka poziom podstawowy Informatyka dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy. Grażyna Koba MiGra
    Geografia poziom podstawowy "Oblicza Geografii", Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych (z dołączonym atlasem). Zakres podstawowy. Radosław Uliszak, Krzystof Wiedermann Nowa


  • Krok w przedsiębiorczość, Makieła, Rachwał, Nowa Era

    Ktoś tego jeszcze potrzebuje?

  • Albo:

    "Odkryć fizykę", zakres podstawowy, Nowa Era
  • @Berenika Odkryć fizykę jaki rok wydania?....córka szuka od 2015
  • rok dopuszczenia 2015 rok wydania 2016
  • edytowano wrzesień 2018
    @Berenika to jestem chętna:)
  • Technik ekonomista kl 2 będę potrzebować a z kl 1 będą na zbycie 
    Technik usług hotelarskich klasa 1 będę szukać po 4 lipca jeśli pannę przyjmą
  • Potrzebuję:
    " Kocham dobrego Boga"- podręcznik do nauki religii dla dzieci sześcioletnich autorzy: D. Kurpiński, E. Osewska, J. Snopek, ks.J. StalaWydawnictwo "Jedność"- Dwa razy

  • edytowano czerwiec 2019
    Sprzedaję:
    Biologia na czasie 1, 2,3 zakres rozszerzony Nowa Era
    To jest chemia 1,2 zakres rozszerzony Nowa Era
    15 za sztukę lub 60 za całośc +kw.

    Przepraszam, że lustrzane, ale wspomagam sie kamerką w lapku ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @balum chcemy całość.
    Podziękowali 1balum
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.