Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Norymberga, 7 lipca

edytowano czerwiec 2013 w Polecamy
Gdyby któraś z niemieckich forumek była zainteresowana, albo ktokolwiek inny zainteresowany znalazł się w pobliżu, zapraszam na spotkanie autorskie :)

 Spotkanie autorskie odbędzie się dnia 7 lipca 2013r. przy Polskiej Misji Katolickiej w Norymberdze po Mszy św. o godz. 12:00 w Kościele św. Józefa w Norymberdze; dokładny adres: 
Katholische Kirche St. Josef
Georg-Strobel-Straße 34c  
90489 Nuremberg
DEUTSCHLAND

Strona internetowa kościoła: http://www.st-josef-nuernberg.de/index.html
Nie jest to kościół polski, misja jedynie go 'wynajmuje' od regularnej parafii niemieckiej na odprawianie mszy w j.polskim. Nie należy więc na stronie www spodziewać się informacji o spotkaniu.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim :)

Komentarz

  • fiu, fiu, światowa babka z Ciebie :-)))
  • Chyba bede :)
  • o ja cię kręcę
    PŁ pozna Maciejkę !
    normalnie zazdroszczę :)
  • Za daleko mam. :(
  • edytowano czerwiec 2013
    o ja cię kręcę
    PŁ pozna Maciejkę !
    normalnie zazdroszczę :)
    Ha! Wreszcie będę w czymś pierwsza :P
  • Chyba bede :)
    Super :) Tylko wywieś jakąś flagę "Jestem Maciejka", żebym nie musiała się domyślać, która to. Albo żeby nie było jak z Danką na zjeździe ;)
  • WOW moje ukochane miasteczko i wspaniała PMK w której prawie rok grałam na gitarze i uczyłam dzieci śpiewać!!! wielkie WOW i szkoda, że mnie tak nie będzie :(
  • @manna Zaprosili na południe, to jadę na południe. I dwie córy biorę :)
    Choć nie powiem, trochę daleko i ciężko było się wybrać. 
  • AgaAga
    edytowano czerwiec 2013
    Pani Lyzeczko to zadbaj, zeby informacja o spotkaniu znalazla sie na stronie PMK w Norymberdze, wtedy lepiej dotrze do Polakow.
    I dla mnie tez N. za daleko niestety.
  • Chyba bede :)
    Super :) Tylko wywieś jakąś flagę "Jestem Maciejka", żebym nie musiała się domyślać, która to. Albo żeby nie było jak z Danką na zjeździe ;)

    Maz w zasadzie przekonany, wiec powinnismy dotrzec ( jesli za bardzo w sobote na party nie zabalujemy ;) ). Mozemy umowic sie na jakis znak rozpoznawczy, np dwojka ryczacych dzieci ;)
  • Pani Lyzeczko to zadbaj, zeby informacja o spotkaniu znalazla sie na stronie PMK w Norymberdze, wtedy lepiej dotrze do Polakow.
    I dla mnie tez N. za daleko niestety.
    Dzięki, podpowiem.
    Wiem, że Niemcy duże są i daleko do wielu. Następnym razem zrobię w Monako (jeśli ktoś stamtąd pisze) ;)
  • Chyba bede :)
    Super :) Tylko wywieś jakąś flagę "Jestem Maciejka", żebym nie musiała się domyślać, która to. Albo żeby nie było jak z Danką na zjeździe ;)

    Maz w zasadzie przekonany, wiec powinnismy dotrzec ( jesli za bardzo w sobote na party nie zabalujemy ;) ). Mozemy umowic sie na jakis znak rozpoznawczy, np dwojka ryczacych dzieci ;)
    Yyyy, mam nadzieję, że to będzie JEDYNA dwójka ryczących :)
  • Nie boj nic, na pewno po oficjalnej czesci podejde po autograf i sie ujawnie :)
  • O, to to właśnie.
  • up, to juz jutro! Moze jeszcze ktos (cichy czytelnik forum) sie skusi?
  • @Maciejka - dziękuję Ci za obecność i rozmowę. Podziwiam odwagę w planowaniu przyszłości :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.