Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakie kupujecie pieluszki?

edytowano maj 2008 w Ogólna
Zauważyłem ostatnio, że w przedziale 11-25 kg jest bardzo mały wybór. Na półkach królują Pampersy nawilżane jakimś mleczkiem, których za bardzo nie chcemy kupować. Tych bez mleczka zazwyczaj nie ma, a jeżeli są, to są droższe (sic!).

Komentarz

  • TESCO fioletowe, polecano mi jeszcze pieluchy z Rosmana, ale u nas się nie sprawdziły
  • Ja pampersy a czasem te lidla,ale niestety w PL sa inne,jakies twarde,a tutaj super chlonne mieciutki i inaczej wygladaja...
  • Tesco fioletowe, bardzo dobre mieciutkie i ostatnio też ładniejsze
  • - Lidl-owskie, i muszę stwierdzić, że i cenowo i jakościowo nam odpowiadają.
    K
  • ...no nam cenowo a Staśkowi - pupy nie odparzają:wink:
  • Duck. Produkowane w Niemczech przez firmę robiącą pieluchy dla lidla. Cenowo 20 zł za 40 sztuk. W tym samym sklepie był jeszcze drugi gatunek tych pieluch( przede wszystkim nie tak przyklejony pasek, siateczka itp drobne błędy) za 20 zł za 50 szt. Często z nich korzystałam i byłam bardzo zadowolona.
  • Najlepiej sprawdzaja sie Bella , sa adekwatne do wagi dziecka, jak małe to małe, jak duże to duże. Polecam
  • My od zawsze (to jest od ponad 9 lat) Huggies Premium.
    Kilka razy zdarzyło nam się spróbować czegoś innego z braku powyższych. Pampers- zbijały się w grudki i uczulały mimo że dzieci nie alergiczne. Poza tym Pampersów nie kupuję ze względów światopoglądowych:devil:
    Bella - przeciekały, Helen Harper - mało chłonne, Tesco fioletowe - od biedy mogą być, na szczęście biedy nie ma :wink:
    Zawsze z ulgą wracaliśmy do Huggiesów.
  • Barbaro, a jakie to swiatopoglodowe wzgledy uprzedzaja cie do Pampersów?
    pytam z ciekawosci, bo własciwie wiem o nich tyle ze sa najdrozsze i praktycznie wszedzie najlepiej sie sprzedaja
  • ostatnie pieluchy to były fioletowe z tesco a obecnie ekologiczne zamawiamy na allegro hurtowo, to szarego koloru idzie się przyzwyczaić, plus dla mnie nie przeciekają i mają długi pasek do przyklejania w obwodzie brzuszka
  • U nas tylko Pampersy, a teraz u 2 latka lidl tylko na noc, jest tańszy , a w nocy mniej się siusia.:wink:
  • Kropka: co to są te ekologiczne? Możesz podać link do Allegro?
  • Huggies Premium, 12-22kg, 56 sztuk za 38 zł (w Realu) - są większe od Pampersów. Innych nie próbowaliśmy, ale po przeczytaniu powyższych postów chyba zaczniemy eksperymentować z tańszymi.
    A przy okazji: kiedy zaczęliście sadzać dziecko na nocnik i kiedy "załapało"?
    My zaczęliśmy jak Ala miała 11 miesięcy, ale sukcesy są tak sporadyczne, że na pieluchach jeszcze nie oszczędzamy...
  • te wyzyskiwacze daja cos komus za darmo? nam nawet jabłek na przekąski nie chcieli kupic :cry:
  • Jestem ciekawa w jaki sposób, Małgorzato ,dostajesz pieluszki na zapas?
  • Kropko, jakie sa te ekologiczne pieluchy, tez prosze o link na allegro.
  • Małgorzata ma siłe przebicia i 11 dzieci. :crazy: takie ekstremum moze zmiekczyć serce najtwardszej korporacji.
    a wiecie ze Procter i Gamble zaczynali od swieczek i mydła?
  • Wiktoria ja ja jestem zadowolona z nich, sa chłonne, no i mój 2,5 latek ma luz.

    http://www.allegro.pl/...
  • ja stosuję pampersy dla niemowląt i dada dla chodzących. moje dzieci nie opanowują nocnika przed trzecim rokiem życia - średnio mają 2,5 roku. Przedtem próby nauki załatwiania się są pełne robienia w majtki:))
  • Odgrzebałam ten wątek, bo ostatnio zaczęliśmy kupować pieluchy przez Internet i jesteśmy z nich b. zadowoleni. Są miękkie, nie jakieś plastikowe. Kupujemy w Higieco. Przywozi kurier do domu po ok. 2 dniach od zamówienia.

    Wcześniej kupowaliśmy Huggies Premium, i te pieluszki z Higieco są wg mnie bardzo do nich podobne, tak samo dobre, a nawet zdaje mi się, że są bardziej chłonne. Cenowo to wychodzi o co najmniej 30% taniej.

    Można zamówić próbną ilość (6sztuk), żeby sobie obejrzeć i przekonać się czy warto. My tak zrobiliśmy i teraz już zamawiamy po 300. :wink:
  • Dopiszę jeszcze, że Higieco poleciła mi Ania D. z tego forum, za co jej bardzo dziękuję :flowers::flowers::flowers:
  • Lajkonik.
  • chyba Lejkonik...
  • a mówimy o pieluszkach czy paluszkach :)?
  • bo się już zgubiłam ...jak często bywa na tym forum
  • [cite] magg:[/cite]chyba Lejkonik...
    :rolling:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.