Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łódź! - bardzo ciekawe spotkanie w sobotę! zapraszam!!!

edytowano lipiec 2013 w Polecamy
Drogie Łodzianki!

Mam dla Was bardzo fajną propozycję na sobotę.

13 lipca w godz. 10.00 - 12.00.
ul. Orla 23
w firmie Widora.

Będą to mini warsztaty dot.
mody, doboru kolorów, wizażu itp. poprowadzone przez Lidię
Tkaczyńską. Gdybyście chciały dowiedzieć się czegoś więcej o tym, czym
zajmuje się firma Lidii, przesyłam adres strony  http://www.activena.pl/index.php. Lidia będzie w Łodzi w sprawach zawodowych i zgodziła się zostać
dłużej, żeby się spotkać. Warsztaty będą nieodpłatne.
Uważam, że propozycja jest wyjątkowo atrakcyjna.

Generalnie jest to spotkanie z paniami, które chodzą na kręgi/pogadanki Opus Dei, tzn. stąd inicjatywa spotkania. Jednak z całą pewnością mile widziane są też nowe panie, które na kręgi nie uczęszczają ani nawet nie mają takiego zamiaru. Prawdopodobnie będzie kameralnie.
Zachęcam Was jak najserdeczniej potrafię. Znam Lidię od lat, zapewniam, że mówi ciekawie, posiada dużą wiedzę z zakresu kształtowania wizerunku i potrafi ją przekazać. To świetna okazja, takie spotkania w Warszawie zwykle niemało kosztują.

@AgaMaria, @Monica, @Daga, @Chabrowka (czy Ty też jesteś z Łodzi?) zróbcie sobie babski wypad, może umówcie się razem, albo zaproście koleżanki, żeby Wam było raźniej, nie wiem, ale please, skorzystajcie :D

@Malgorzata, Ciebie oczywiście też zapraszam, ale wyczytałam, że jesteś na wakacjach, może jakaś koleżanka Twoja?

w tych dniach ma być też spotkanie z Lidią dla nastolatek (licealistki i studentki) - jesteście zainteresowane, to się mogę dowiedzieć o szczegóły.



Dla chętnych mogę podać na priva kontakt do osoby koordynującej w Łodzi.

Komentarz

  • fajna sprawa...ja niestety odpadam, mam małego ssaka na stanie, i sama z piątką jestem...
  • Podam dalej, bo ja z okolic Łodzi, ale chwilowo pomieszkuję na Wschodzie :)
  • Podam dalej, bo ja z okolic Łodzi, ale chwilowo pomieszkuję na Wschodzie :)
    racja! już pamiętam teraz... :)
  • jak ssak mały to chyba można wziąć ze sobą, ale z tą piątką to już trudniejsza sprawa...
  • @AgaMaria, wiesz dobrze, że to propozycja idealna dla Ciebie i jakiejś Twojej koleżanki, nie daj się prosić :D ;)
  • eh, Łódź daleko...
  • Joanno, dopiero teraz zajrzałam. Tak, jestem zainteresowana. A nie doczytałam, czy trzeba się wcześniej zarejestrować czy zapisać? Czy wystarczy przybyć? To niedaleko Galerii Łódzkiej w centrum miasta...

    Dziękuję

  • Wydaje mi się, że nie trzeba się rejestrować, ale wyślę Ci na priva e-mail do tej pani która się tymi spotkaniami w Łodzi zajmuje.
    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.