Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prośba o doradzenie - temat wrogi na forum

2»

Komentarz

  • Może to jest sposób? Rypnąć o podłogę? Tylko kto mi podłogę pożyczy?
  • Też najlepiej lubie stoł do prasowania.
  • Dzieki @Katarzyna! Nie wpadłam na to, żeby na Allegro zobaczyć. Ale okazuje sie, że nawet po doliczeniu kosztów przesyłki jest kilkakrotnie taniej, niż to badziewie w sklepie!

    @Malgorzata- ja tez dużo nie prasuje, ale jak już, to głównie mężowskie koszule. A ich nie umiem dobrze wyprasowac na stole.
  • edytowano listopad 2015
    Ja też mam tego Philipsa co Sylwunia już dobrych parę lat. Najlepsze żelazko jakie miałam. kosztowało wtedy coś koło 300 zł. Ale opłacało się, jest świetne. Obrusy lniane bardzo dobrze też prasuje - ma taka dodatkową funkcję. Rzadko się coś przypali , a jak już to łatwo to wyczyścić. System samooczyszczania też się sprawdza.
    Jestem bardzo zadowolona, a jestem z frakcji prasujacej
  • @OlaOdPawla moje miało takie dwa zjazdy


    po prostu przestało działać, mąż zabrał do znajomego elektryka i przyniósł,bo fachowiec właczył do prądu i zadziałało :D

    nie wiem czy to magia autorytetu ;)

    potem jeszcze raz podobnie


    od tego czasu działa , ale spodziewam się awarii, bo za dużo używam;)
  • Temat w porę , padło nam żelazko przedwczoraj.. Philips. Ale działało trochę, ponad 10lat będzie. Moze 12.

    Pożyczyłam od sąsiadów bo musiałam mężowi koszule wyprasować, pierwszy raz prasowałam ze stacją parową, oni tefala akurat mają. Spodobało mi sie :-) Bardzo przyjemne to prasowanie ;)
  • Jest stacja parowa jest i nawilzanie cery :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.