Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podszywając się za proboszcza ;-)

edytowano sierpień 2013 w Pomagajmy sobie

Jak zwykle mam problem z napisaniem krótkiego pisemka. Tym razem muszę podszyć się za własnego proboszcza :-)

Potrzebuję opinię od niego do szkoły M. Poszłam wczoraj do kancelarii z prośbą o taka opinię - kazał napisać samemu i przynieść mu do podpisu.

Możecie mi pomóc i podpowiedzieć jak sklecić parę zdań, żeby ładnie wyglądało i kupy się trzymało?

Komentarz

  • XY Parafianin tutejszy bierze czynny udział w życiu parafialnym. Uczestniczy w niedzielnej eucharystii posługując jako lektor/ministrant. Także śpiewa w scholi szkolnej oraz jest członkiem oazy dzieci Bożych. X wywodzi się z tradycyjnej rodziny katolickiej, która zawsze pomaga w życiu parafialnym, w organizacji zbiórek świątecznych. Chłopiec angażuje się w prace na rzecz Kościoła oraz propaguje wsród rówieśników pozytywne wzorce chrześcijańskie. Mogę z przyjemnością polecić XY jako porządnego młodego człowieka.
  • @babka4 - no to pojechałaś teraz  :D

    G. ani nie uczestniczy jako lektor, ani nie śpiewa w scholi ani nie jest członkiem żadnej oazy ;-)

    Ale dzięki!

  • @mama_asia: a ta opinia do szkoły to po co?Przepraszam, ze pytam-ale od tego zależy, co w tej opinii bedzie ;)
  • Bo to szkoła salezjańska i taki wymóg mają. 
  • a, no to zawrzyj taam informacje nt. działalności dziecka np. na rzecz parafii, jego postawy społecznej, poszanowania wartości, w jakich jest wychowywany i realizowania tego w codziennym życiu
    dodaj coś o relacjach społecznych, kontaktach z rówieśnikami
    otwartosci na innego człowieka, jego potrzeb
    coś o dostrzeżonych przez proboszcza ;) cechach osobowosciowych
     :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.