Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prezent na czterdziestkę - pomóżcie proszę

edytowano sierpień 2013 w Pomagajmy sobie
Szwagierka za kilka dni obchodzi 40-tkę, chciałabym kupić coś wartościowego (chrześcijańskiego). Może jakąś książkę? Podpowiedźcie proszę! Co sami otrzymaliście od bliskich? W necie, na allegro pełno głupich pomysłów: czekoladowe genitalia itp. Żenada.
Cena gra rolę.

Komentarz

  • edytowano sierpień 2013
    a trzeba było zamówić bukiet nietuzinkowych kwiatów 
    :) 



    :D
  • Msze wieczyste.
  • edytowano sierpień 2013
    hmmm napiszę co ja dostałam bo to 2 tygodnie temu było to pamiętam:-)

    kupon do kosmetyczki na wybrany zabieg:-)
    oraz na własną sugestię - wizytę u brafitterki i zakup biustonosza.
    Zadowolona jestem bardzo;-)

    edit - mało chrześcijańskie to było to fakt :-)
  • Bardzo mi się Aneczki lista podoba,szczególnie ta z brafitterką i biustonoszem. A z chrześcijańskich, ja bym chciała np.prenumeratę jakiejś fajnej gazety, np. Polonia Christiana albo jakieś płyty cd z sesji formacyjnych, bo samemu to przeważnie jakoś szkoda kasy,ale prezent bardzo miły.
  • Bóg mas stworzył z biustami,trzeba nauczyć się z tym żyć. :D
  • Perfumy... tylko żeby trafione były 
  • Popieram pomysł prenumeraty - obdarowany cały rok myśli o prezentodawcy :D

    Kiedy mój Brat przybył do mnie pierwszy raz po swoich 40. urodzinach, dostał... 4 torty :D Każdy inny, oczywiście, jak i różne są dekady ludzkiego żywota ;)

    Znalazłam taki spektakl, b.dopasowany do sytuacji :)

    Może coś niekoniecznie chrześcijańskiego, za to 'z wkładką" w postaci karteczki powiadamiającej o Mszy za nią?
  • życie zaczyna się po 40.
  • Pielgrzymka do Rzymu, do Jerozolimy, do Lisieux, do Guadalupe, do Fatimy, do Częstochowy...
  • Małgorzata, serio???? Kurde, a ja bym była mega-zadowolona. Może mi się perspektywa za 8 lat zmieni
    :D
  • Nie do końca rozumiem, czemu "czterdziestka" ma się różnić do trzydziestki, albo dwudziestki i wymagać szczególnego traktowania.

    A co zrobimy z pięćdziesiątką? :)
  • Bo po 40-stce czlowiek ma juz "z gorki", mlodosc sie definitywnie skonczyla, jedna noga w grobie i takie tam ;)
  • Dzięki za dobre słowo :)


  • A co zrobimy z pięćdziesiątką? :)
    Łykniemy bez popijania i zagryzania ;)
  • Nie chciałabyś np. prenumeraty Burdy?
  • Mozna jeszcze zamowic prenumerate piwa - kazdego miesiaca dostaje sie kilka flaszek z innego browaru :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.