Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

26 maja ogólnopolski strajk rodziców.

TawTaw
edytowano maj 2008 w Ogólna
Z okazji strajku nauczycieli (27 maja 2008) postanowiliśmy zrobić dzieciom dłuższy "długi łikend" i nie poszły dzisiaj do szkoły. Jednak by zachowanie miało znamiona ideologiczne oddaliśmy dzisiaj dzieci dziadkom i strajkujemy.

Komentarz

  • :tooth::thumbup:
  • A gdzie Wasza odezwa, gdzie postulaty?
  • Proponuję pierwszy postulat:

    1. Rewaloryzacja zasiłków rodzinnych i podniesienie progów (z 504 zł na conajmniej 700)
  • [cite] akuczak:[/cite]A gdzie Wasza odezwa, gdzie postulaty?
    Ograniczyliśmy się do oflagowania i ostrego głośnego seksu...
    [cite] Bogdan:[/cite]Proponuję pierwszy postulat:

    1. Rewaloryzacja zasiłków rodzinnych i podniesienie progów (z 504 zł na conajmniej 700)
    Jakie progi...?
  • Jeśli przychody przekraczają w Twojej rodzinie 504 zł na osobę to możesz się pożegnać z różnymi świadczeniami. Bogdan pewnie przedstawi sprawę dokładniej.
  • ale ja nie pytam jakie progi tylko jakie progi?
  • [cite] Taw:[/cite]Ograniczyliśmy się do oflagowania i ostrego głośnego seksu
    Słyszałem jakieś łomoty za ścianą. Czyżbyśmy byli sąsiadami? :cool:
  • a kumitet strajkowy
  • [cite] Maciek:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Ograniczyliśmy się do oflagowania i ostrego głośnego seksu
    Słyszałem jakieś łomoty za ścianą. Czyżbyśmy byli sąsiadami? :cool:
    Możliwe... ja też słyszałem. Ludzie zaczynają spontanicznie przyłączać się do strajku.

    Odezwa, postulaty, komitet?
    To nie jest legalny strajk ale zgoda na odezwę i postulaty. Komintern kazdy zakłada sam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.