Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chciałbym być jedynakiem...

edytowano maj 2008 w Ogólna
Ostatnio często moje najstarsza dwójka powtarza taki tekst że chciał/a by być jedynakiem/czką. Czy wam się też to zdarza, czy może ja mam jakieś dziwne dzieci?

Komentarz

  • Masz dziwne dzieci ;)
  • Nam się to nie zdarza, ale mogę sobie wyobrazić taką sytuację. Pierwsza dwójka to przecież w zasadzie jedynacy, którzy dłużej lub krócej korzystali z przywilejów wyłącznej opieki rodziców. Nawet jeżeli dzieci nie wypowiadają się w taki sposób, to przecież wielokroć te "jedynacze" oczekiwania z nich wychodzą.
  • ze trawa jest bardziej zielona gdzie indziej to wiadomo nie od dzis, ale akurat w kwestii rodzenstwa moge uczciwie powiedziec nigdy nie było mi nas za duzo
  • mawilcz powiedz im od jedynaczki: nie wiedzą co mówią. Naprawdę NIE WIEDZą...
  • [cite] Bolka:[/cite]Wydaje mi się, żę często atrakcyjne wydaje się nam to, co dla nas niedostępne.
    ...bo to jest stara wciąż powtarzana metoda tego, który po raz pierwszy zastosował ją wobec Adama i Ewy - stworzyć u człowieka wrażenie, że gdzie indziej / w innej sytuacji byłby szczęśliwszy.
    Tylko, że to podpowiada kłamca i ojciec kłamstwa. Warto zauważyć, że Adam i Ewa mieli wszystko (!).
  • nie jest dobrze być jedynakiem
    nie jest
    nie jest
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.