Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zebranie ZDR3+

edytowano wrzesień 2013 w Polecamy
Karta Dużej Rodziny będzie ewoluowała, aby być jeszcze efektywniejszym narzędziem dla uczestników programu.
Zarząd Województwa Pomorskiego Związku Dużych Rodzin 3plus zaprasza na WALNE ZEBRANIE.
W dniu 9 września 2013 o godz. 18 w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Smoleńskiej 5 w Gdańsku odbędzie się:
Walne Zebranie ZDR3plus.
Zapraszamy wszystkich uczestników programu Karta Dużej Rodziny w Gdańsku,do udziału, aby mieli wpływ na działanie KDR.

Zarząd Województwa Pomorskiego Związku Dużych Rodzin 3plus.

«1

Komentarz

  • ^

    Bo to już jutro
  • Origami, bedziesz?
  • u nas w kościele wisi ogłoszenie, żeby przybyć licznie i to nie tylko gdańszczanie, bo być może będzie możliwość wprowadzenia karty na całe województwo. I to by było super.

    Niestety dziś o18 nie mogę ale zaraz rozpropaguję temat we wspólnocie.
  • Jest pomysł karty rabatowej na całą Polskę. Są już chętne firmy, aby udzielać rabatów dla wielodzietnych.
    Po spotkaniu powstało koło w Pruszczu Gdańskim. :)

    Przy okazji poznałem na żywo argento

  • Cooo @argento był na spotkaniu i ani słówkiem nie pisnął że jest w Trójmieście

    Foch [-(

    @zbyszek - a kto zawiaduje kołem w Pruszczu? to się może zapiszę ;)
  • my też się w Poznaniu użeramy...ale jakieś efekty widać
  • @zbyszek - a kto zawiaduje kołem w Pruszczu? to się może zapiszę ;)
    Właśnie na to liczę, pierwsze spotkanie organizacyjne ma być 16 tego września. Wcześniej ma się pojawić info w parafii. Ludzi na pewno znasz.
  • Jest pomysł karty rabatowej na całą Polskę. Są już chętne firmy, aby udzielać rabatów dla wielodzietnych.
    Po spotkaniu powstało koło w Pruszczu Gdańskim. :)

    Przy okazji poznałem na żywo argento

    Zbyszek, projekt ogólnopolskie KDR jest konsultowany z ZDR3+ i my będziemy ten projekt firmować. Chętnie skontaktuję się z firmami, które chcą dawać rabaty dla wielodzietnych - warto z nimi rozmawiać o działaniach ogólnopolskich, czyli ja żuczek wielodzietny z Dolnego Śląska przyjeżdżam w Pomorskie i mogę (mając swojego KDR-a) skorzystać ze zniżek u tych firm z Pomorskiego ...
  • Fajnie, że wiele osób się włącza.
  • Ja jutro idę na konsultacje do miasta,

    @Malgorzata, właśnie u nas tez jesto tak jakby urzedńicy nie zauważyli, ze darmowa munikacja juz jest, a oni chcą wprowadzać zniżki!

    Jak dla mnie karta nie jest socjalem, ale czymś co realnie ułatwia życie. Ale zniżki muszą być faktyczne.
  • A w jakim mieście ?

  • Przy okazji poznałem na żywo argento

    ja pierdziu... KIEDY???

    Jakaś swołocz podszywa się pode mnie???
    >:)
  • my wnosimy o to by uwzględnić i różnicować zniżki w zależności od ilości dzieci...powiedzmy niech Ci z trójka ( bo to podobno wielodzietność już) mają 30% zniżki, a Ci z siódemką ( jak ja ha ha ha) 70% zniżki......

    ale zaczęłam się zastanawiać czy to ma sens.....
    bo np
    taka


    miałaby 140% zniżki tzn...dopłacaliby jej!
    @-)
    NO NIE WIEM...NIE WIEM......
    :-\"
  • Podobno i u nas tematy zaczyna się ruszać.
    I może będę miała w tym swój udział... :)
  • @zbyszek - a kto zawiaduje kołem w Pruszczu? to się może zapiszę ;)
    Właśnie na to liczę, pierwsze spotkanie organizacyjne ma być 16 tego września. Wcześniej ma się pojawić info w parafii. Ludzi na pewno znasz.
    To jeszcze pytanie o której plus minus, bo akurat 16.09 o 19:00 mamy Krąg.
  • Ja bym poszła dalej
    I tym z trójką nie dała zniżki /:)
    taaaaa....ale są brane pod uwagę...i wiesz mi tam luz...nawet Ci z jednym niech maja swoje 10%, bo będą się czuć dyskryminowani ;)

    ale prawda jest taka, ze podobno w Poznaniu rodzin z trójką jest 12000 ( to i tak niewiele)....a tych co mają więcej niż troje już tylko 1200( to takie przybliżone wartości...więc miasto nie straciłoby wiele na zniżkach dla tych z siódemka, bo ileż może ich być?...że o czternastce nie wspomnę

    Jak tak w tym trochę mąż posiedział, się zagłębił to uznał, że to niezła reklama prorodzinna dla firm, miasta...a koszt minimalny...bo takich rodzin jest mało, a jeszcze jakaś część mimo zniżki nie pójdzie z dziećmi do muzeum czy teatru....dla dużego miasta wiec dać zniżki dużym rodzinom to nieodczuwalny grosz
  • no....niestety masz rację :(
  • Ale wstyd pomyliłem nicka
    :\">
  • To kogoś Ty w sumie poznał w realu?
    :))
  • Ale wstyd pomyliłem nicka
    :\">
    To kogoś Ty w sumie poznał w realu?
    :))
    no a mnie tu fochami strzelają i się obrażają...
    #:-S
  • @origami, i co żescie uradzili?
  • @origami sorki wielkie. Jakoś tak krótko rozmawialiśmy w zasadzie cześć-cześć, a potem były inne ważne rozmowy i jakoś tak samo uciekło.
  • @Agnieszka3, @Lila - to karta związkowa o zasięgu krajowym. Miała zacząć działać od tego roku. Teraz urealniła się szansa na kartę ogólnopolską (dla wszystkich wielodzietnych, niekoniecznie z ZDR-u), więc znaczenie tej się zmarginalizowało.
  • No zobaczymy, myśle, ze potrzebne jest duze zaangażowanie i drążenie skały....
  • Chcę sobie wejść i poczytać, i niemogie, bo mi o złośliwym oprogramowaniu wyskakuje. Może ktoś kto się zna zerknie i powie, czy uważać, czy wchodzic? 


    http://kartaduzejrodziny.3plus.pl/
  •  mi o złośliwym oprogramowaniu wyskakuje też!
  • Mysle ze wszyscy powinnismy się w to włączyc, bo bez tego ani rusz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.