Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rodzinne świętowanie pod W-wą 8.IX

edytowano wrzesień 2013 w Polecamy
image

Komentarz

  • A kto za tym stoi? Kto jest organizatorem? Parafia?
  • edytowano wrzesień 2013
  • a my mamy taki plan na niedzielę:

    26 Podkowiańska Pielgrzymka Piesza do Rokitna

    W niedzielę 8 września br. Odbędzie się 26 Podkowiańska Pielgrzymka Piesza do Rokitna k. Błonia. Pielgrzymka odbywa się zawsze w drugą niedzielę września. Do przejścia jest 9 km trasą przez Brwinów.

    Po raz pierwszy pielgrzymka odbyła się w 1988 roku z inicjatywy Stanisława Kobosko i za zgodą ówczesnego proboszcza ks. Leona Kantorskiego. W Rokitnie czczony jest cudowny obraz Matki Bożej Rokitniańskiej Prymasowskiej Wspomożycielki i obchodzony jest odpust z okazji święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

    Centralnym punktem pielgrzymki będzie msza święta w Rokitnie o godz. 11:30. Zbiórka uczestników o godz. 7:50 przed kościołem św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej. Powrót autokarem około godz. 13:00. Organizatorzy pielgrzymki zapraszają dzieci, młodzież, ministrantów, harcerzy i rodziny do udziału w pielgrzymce u progu nowego roku szkolnego.

    Ks. proboszcz Wojciech Osial

  • Kliknij w link w poście powyżej, to się dowiesz :D

    A tutaj ciut więcej o festynie.
  • edytowano wrzesień 2013
    Dzięki @Katia :-)

    edit: dopytuję, bo jak widzę święta rodzinne, kawiarenki małżeńskie to mi sie czerwona lampka zapala czy znów Wołochowiczowie (Misja Służby Rodzinie) nie robią kreciej roboty :-(
  • to Wołochowiczowie są nie teges??? wydawało mi się, że ok?
    poproszę o update
  • Odchylenie protestanckie cy cóś  :-B
  • to Wołochowiczowie są nie teges??? wydawało mi się, że ok?
    poproszę o update
    Porywają ludzi w swoje macki i odciągają od sakramentów (bo cała istota jest w Piśmie Świętym) , mówią że kult Matki Bożej to bałwochwalstwo, podobnie zresztą jak kult świętych... i wiele takiego protestanckiego prania mózgu. :-(
  • ale oni katolicy są czy nie? myślałam, że tak a z tego co @Savia piszesz to nie...
    dzięki!
  • ale oni katolicy są czy nie? myślałam, że tak a z tego co @Savia piszesz to nie...
    dzięki!
    Formalnie są katolikami. Nieformalnie robią krecią robotę w kierunku protestanckim. I ludzie poszukujący idą za nimi... Niestety.
  • Dziękuję Katii za zaproszenie na rodzinne świętowanie i na odpust. Warto pamiętać, że to papież Innocenty XI, wdzięczny Bogu za zwycięstwo wiedeńskie przez przyczynę Matki Bożej, ogłosił dzień 12 września świętem Imienia Maryi w całym Kościele dla uczczenia zwycięskiej bitwy chrześcijan nad wyznawcami islamu. Byliśmy. Piękna uroczystość, piękne sanktuarium, piękne okolice, piękne rodziny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.