Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chrysler Grand Voyager - poszukiwany schemat elektryczny

edytowano wrzesień 2013 w Pomagajmy sobie
Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«1

Komentarz

  • My się przymierzamy do Voyagera. Ale wolałabym, żeby wycieraczki działały :)
    Zgadajmy się, to mi o nim opowiesz, co? 
    :)]
  • Cudne auto!
    Wygodne...
    Polecam!
  • Tak my też mamy tyle ze nie granda (1999) i właśnie nam się elektryka coraz mocniej sypie. Raz dziła a raz nie... i to rózne rzeczy się dzieją ...Poszukaj na  tym forum.
    http://www.tajemnicevoyagerow.inten.pl/index.php.
     wydaje mi się ze tam mają wszystko. Niestety aby się zarejestrować trzeba opłacić opłatę roczną ( bodajże 10 zł za serwer i utrzymanie). Wazne do końca roku
  • Voyager? nie dziękuje, bo za mały
  • Jaki znasz bardziej pojemny samochód dla siedmiu osób, niż Grand Voyager?
  • widać nie zna haha !
  • Jaki znasz bardziej pojemny samochód dla siedmiu osób, niż Grand Voyager?
    Ma cku, oglądałem Voyagera, i jest w środku mniejszy od T4, Scudo i innych z tej klasy
  • ale scudo czy t4 to auta 8-9 osobowe ...
  • 7 też się tam zmieści ;)

  • ze słusznym zapasem ... masz rację - wielodzietni nie powinni kupować auta na styk
  • Mimo wszystko kupowanie Multivana przy trzecim dziecku to pewna ekstrawagancja :)
  • Jeżeli mogę Ci radzić, to znajdźcie speca od Voyagerów i więcej nie eksperymentujcie. Ten samochód jest wybitnie nieprzyjazny wobec osób, które nie znają jego sekretów.

    To pisałem ja, użytkownik tej marki od 6 lat.
  • Mimo wszystko kupowanie Multivana przy trzecim dziecku to pewna ekstrawagancja :)
    ale wiesz ... jak może motywować aby go zapełnić na maxa ???
  • Jeżeli będzie zupełnie tragicznie, to znam magika od amerykańców po naszej stronie Warszawy, na pewno sobie poradzi.
  • Schemat elektryczny jest na obudowie przekaźnika.
  • Jak już będziecie przyjeżdżać do tego speca od Maćka, to zapraszam na kawę (a ja sobie rzucę okiem na auto ;)@Lila, maila napisałam btw.

    A Voyagery nie mogą być 8-osobowe? W drugim rzędzie kanapa nie bywa?

    PS Jak ktoś chce sprzedać w dobre ręce T4 lub inne większe, to chętnie się dowiem. 

  • Na pewno można zamocować kanapę w drugim rzędzie. Ale czy taki samochód zarejestrują, to inna sprawa.
  • edytowano wrzesień 2013
    A Voyagery nie mogą być 8-osobowe? W drugim rzędzie kanapa nie bywa?
    Fabrycznie w drugim rzędzie są 2 jedno-osobowe fotele ..... można tan zainstalować kanapę - ale musiałabyś nabyć ją od innego Voyagera
    operacja wyjęcia foteli z II rzędu i zapięcie tam kanapy to 5 minut
  • Obawiam się też, że przechodzenie przez tą kanapę do trzeciego rzędu byłoby mało wygodne. Jeżeli np. Multivan ma trzy rzędy po trzy miejsca, to w drugim skrajny fotel oddzielnie się składa, aby zrobić przejście. A tak co - składać całą kanapę?
  • A ile też pali ten robaczek?
  • nasz CRD 2,5 - 9-10 w mieście, 7-8 w trasie.
  • Eee, to nie tragicznie. Dużo, ale nie tragicznie.
  • No właśnie.
  • Schemat elektryczny jest na obudowie przekaźnika.
    Hej, to ja wiem ...
    Natomiast (być może nieprecyzyjnie powiedziałem wczoraj Żonie) mi chodzi o schemat elektryczny Voytka a nie przekaźnika :)
  • A Voyagery nie mogą być 8-osobowe? W drugim rzędzie kanapa nie bywa?
    Fabrycznie w drugim rzędzie są 2 jedno-osobowe fotele ..... można tan zainstalować kanapę - ale musiałabyś nabyć ją od innego Voyagera
    operacja wyjęcia foteli z II rzędu i zapięcie tam kanapy to 5 minut
    Obawiam się, że wersji 8 osobowej nie zarejestrują w Polsce. Wydaje mi się, ze Voytek ma homologację tylko na 7 osób ...
  • Ło, PaSi, TY ŻYJESZ!!! 
  • kto mówi o rejestrowaniu ???
    można po prostu wstawić sobie kanapę w miejsce fotelów cichaczem
    wiadomo - nie jest to super wygodne przechodzenie do 3-go rzędu, ale na 8 osób jest
    problem może mógłby się pojawić w przypadku kotroli na drodze i trafieniem na bardzo służbowego stróża porządku ....
  • A Voyagery nie mogą być 8-osobowe? W drugim rzędzie kanapa nie bywa?
    Fabrycznie w drugim rzędzie są 2 jedno-osobowe fotele ..... można tan zainstalować kanapę - ale musiałabyś nabyć ją od innego Voyagera
    operacja wyjęcia foteli z II rzędu i zapięcie tam kanapy to 5 minut
    Obawiam się, że wersji 8 osobowej nie zarejestrują w Polsce. Wydaje mi się, ze Voytek ma homologację tylko na 7 osób ...
    u nas znajomi mają 2 kanapy 3 os i mają homologację na 8 os
  • edytowano wrzesień 2013
    Lila, a kiedy chcecie sprzedawać? I za ile?
    Np. jutro moglibyście?
    A, i czy to automat czy manual?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.