Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNE :) pozycze adapter do phil and teds..

edytowano wrzesień 2013 w Pomagajmy sobie
potrzebuje do pozyczenia ww. adapter do explorera (cytuje kolezanke) :) bo bedziemy razem na wyjezdzie rekolekcyjnym (konwiwencja) i bardzo przydaloby sie, zeby nasze dzieci mogly jezdzic jednym wozkiem... oni maja taki phil and teds ale zgubili te kolanka do explorera... potrzebne na termin 17-20 pazdziernika...bardzo  prosze popytajcie posiadaczy :)

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2013
    ja mam taki 

    image

    Czy chodzi ci o tą dostawkę z tyłu ? Musiałybyście sprawdzić czy z modelu sport pasuje do explorera. Jak tak to sprawdzę czy przesyłka nie jest droga  i wyślę .
  • sprawdze dzieki.. 
  • Swoją drogą super wózek, choć ja mam go w wersji złomek.
  • Nie, pierwotnie tam jeździł młodszy, ale teraz starszy gramoli się sam pierwszy. Choć on ma dziwny gust. Czasem jak jesteśmy na spacerze z koleżanką, która ma leżący wózek Teutonii, to tylko poluje na sposobność, żeby się rozłożyć w koszu na zakupy.
  • mi się ten wózek z początku podobał, ale potem stanęły mi przed oczami jesienne pluchy i zimowe breje pryskające spod kół samochodów prosto w twarz dziecka siedzącego na dole. Choć sama idea i sposób konstrukcji wózka bardzo mi się podoba.
  • też miałam fazę, na ten wózek, ale nasza odwieczna emmaljunga nic nie chciała się zużyć... 
  • Nic dziecku nie bluzga na twarz :) wbrew pozorom dużo widzi i jest dobrze osłonięte przed wiatrem , baaaardzo poręczny i nawet z dwójką dzieci można kierować  jedną ręką. Wiadomo ile ludzi tyle gustów ale ja byłam (jeszcze czasami właściwie jestem ) z niego zadowolona .
  • chodzi o te adaptery kiedy, jak sie polozy spacerowke na plasko i dolne siedzisko wrzuca do gory, to sa takie kolanka , ktore sie wrzuca tam gdzie palak... ich brakuje
  • o ile dobrze zrozumiałam to chodzi o takie małe zawiasy , przyjdzie mąż z pracy to obfotografuje i wyśle ci foto . Ja to to to zwykłym listem pójdzie a nie paczką.
  • o znalazłam grafikę w necie ,chodzi wam o to :

     image  ?
  • my pożyczyliśmy od @Kerima taki wózek i jestem bardzo zadowolona :) u nas też ten starszy zamienia się z młodszą siostrą bardzo chętnie i siada na dole zamiast na górze :)
  • Wózek jest super! Ale niestety nośność tego dolnego siedzonka jest tylko do 15 kg :(
  •  oto o to... Wielkie dzieki Diana ale kolezanka je wczoraj znalazla :)... w szufladzie z bielizna ..
  • no to nic to :D
  • czy moja Tosia kolos moze w tym jechac?zmiesci sie? 7 miesiecy skonczy.. ma pewno blisko 10 kg...ona jeszcze nie siedzi wiec chodzi o plaska pozycje?
  • Zmieści się i z tyłu i z przodu . Gabryś ma 15 miesięcy i 14 kg i do wczoraj jeździł i z tyłu i z przodu (dziś przyszła nowa spacerówka) , na siedząco i na pół leżąco. Z przodu jeździł Jaś (jak była taka potrzeba czyli np. jakieś dłuższe wycieczki )lat 4 i 19 kg i na siedząco i leżąco jak zasnął :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.