Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stancja dla mojej siostry w Poznaniu

edytowano wrzesień 2013 w Pomagajmy sobie

Moja młodsza siostra w tym roku zaczyna studia, zajęcia bedzie miała w Collegium Novum. Miała zaklepaną stancję niby u znajomych, ale już wychodzą jakieś dziwne klimaty. Chciałabym, żeby się tam nie wprowadzała, tylko znalazła coś, gdzie układ będzie jasny a ludzie normalni... Tylko żeby nie musiała korzystać z tej niepewnej stancji Żabcia ma 10dni na znalezienie alternatywy:D Tyle jest mi wiadomo.

Macie namiary na jakieś mieszkanie studenckie, gdzie gospodarują  porządne dziewczątka, które w wolnym czasie uczą się haftu i czytają Bartynowskiego? 

:P 

A tak na poważnie, jeśli cokolwiek Wam przyjdzie do główy, proszę o wpisywanie się do wątku.

«1

Komentarz

  • @wielorybek niech siostra popyta w ośrodku Opusowców dla dziewcząt. Nie mogę teraz znaleźć adresu, ale o ile dobrze pamiętam to gdzieś na Winogradach
  • edytowano wrzesień 2013
    Niedaleko Parku Wilsona.
    Wyspiańskiego dokładnie.
  • Niedaleko Parku Wilsona.
    No to Łazarz
  • @Taja mogłaby cos więcej powiedzieć.
  • edytowano wrzesień 2013

    Gregoriusie cudny masz awatar  :P


    Ośrodek dla Opusowców .... ale musiałabym chyba ze trzy pompejańskie odmówić żeby ją zachęcić :DDD

    Niestety moja młodsza siostra nie ma za sobą zadnej formacji ani religijnej ani harcerskiej, choc trochę, jak jej siostra w tym wieku... 


    Cóż...

  • Taki...no...pasujący i oddający  nastawienie do życia
    :D
  • Co chcecie, Kłapouchy jest realistą
  • Co chcecie, Kłapouchy jest realistą
    i ponurakiem :D
  • Co chcecie, Kłapouchy jest realistą
    i ponurakiem :D
    Z wpisów wynika że realistą owszem, ale czy ponurakiem, trzeba by sprawdzić osobiście, może kiedyś się uda
    :P
  • A w dodatku w moim nowym awatarku wypina się tyłkiem do wszystkich. Zapewne to taka aluzja, że wszystkich mam w dupie. Czekam na inne interpretacje.
  • Co chcecie, Kłapouchy jest realistą
    i ponurakiem :D
    Bzdura, nieuważnie czytałaś Puchatka
  • Że zgrabną pupą pochwalić się próbuje.


    Może byc?

  • edytowano wrzesień 2013

    Że zgrabną pupą pochwalić się próbuje.

    Może byc?
    Mnie się pytasz? Wy tu robicie analizę psychologiczną na podstawie obrazka w awatarku
  • Aaaa..eee...ok....
  • @wielorybek: teraz to trochę późno na szukanie stancji, kiedy pierwsze zajęcia?
  • i tak dokładnie nie wiem jak siostra definiuje "stancja"
  • No właśnie, późno, bo już niby było załatwione, eh...tak jak moi rodzice kiedyś załatwiali mi akademik...i wylądaowałam w mieszkaniu studenckim w towarzystwie zdecydowanie męskim. Towarzystwo  kulturalne było, całe szczęście, ale...no właśnie "ale" :)

    Wersja plan B, jest taka, że będzie mieszkać jednak w tym mieszkaniu które nagrali jej moi rodzice, z jakaś dziewczyną w pokoju i chłopakiem za ścianą, i niejasnym układem finansowym. Też pewnie jakoś przeżyje. 

    Ale jeślibyście mieli jakiś namiar na studentki podrzućcie.

  • edytowano wrzesień 2013
    Mam namiary na studentów, studentki mnie już nie interesują, jestem żonaty
  • "kursy gotowania i doskonalenia sztuki prowadzenia i zarządzania domem dla kobiet"

    Fajna ta Antrejka:) Chętnie bym się dokształciła z zarządzania domem, i "zarządzania dziećmi" przede wszystkim. Bardziej mi to teraz przydatne niż moje wykształcenie...

    ....



  • edytowano wrzesień 2013
    Dobra! krótko i zwiężle. Moje siostry (dwie) wynajmują pokój na Sołaczu (oooocha i aaaaach mówię o Sołaczu) mają warunki b. dobre. Z tego co wiem jest tam wolny pokój. Ale



    One wynajmują w takim jakby akademiku. POdzielone to jest na dwa piętra. Jedno piętro ma kuchnie i łązienkę (bardzo dobre warunki) na drugim piętrze jest tak samo i tam jest wolny pokój dla 2osobowy. One za dwójkę płacą po 550 na głowę. WIęc 1100 za pokój. Drogo. Musiałaby sobie koleżankę znaleźć. Warunki są jak pisałam b. dobre. Wszytsko jest w cenie (media, internet). Warunek jest dość dziwny bo właściciel nie pozwala nikogo waletować. Czyli jak ja do nich jadę to płace jakieś tam 20zł za noc. Kiszka no ale. Mają spokój, b. dobre warunki no i sam Sołacz..... 


    Jak chcesz dam namiar na moją siostrę a ona pokieruje do właściciela albo powie wiecej..... :D
  • Dzięki Taju!!! Z tym waletowaniem to faktycznie ból..No i to że sama jest, na razie nikogo jeszcze nie zna ze swojego roku. Przekażę zainteresowanej...
  • @Taja a u nas mogłabyś za darmo :D
  • Napisałam Ci priva...
  • @Taja u nas też się kącik znajdzie i uwaga, jak wiesz, też na Sołaczu
  • No i teraz macie przerąbane!!! @Patia @Gregorius
  • Od nas masz bliżej do siostry, ;)

  • ano fakt. Nawet do dwóch! ;)
  • Taja, a ty też w Poznaniu? Może ci jakoś tę pigwę podrzucę? :)
  • @Taja nie w Poznaniu. W ogóle ją poznałem tylko dlatego, ze reanimowałem wyświetlacz w lapku jej siostry. Mam nadzieje, ze nadal działa?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.