Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek do wykorzystania

edytowano wrzesień 2013 w Pomagajmy sobie
Nie przejeżdża nikt przez Kielce w drodze do W-wy. Syn pilnie musi się dostać z Bocheńca pod Kielcami do W-wy na 18-tą? Tak pytam, może a nuż...

Komentarz

  • Już go ktoś zabrał z Bocheńca stopem, więc mam nadzieję, że da radę z pomocą PKS. Ale jakby ktoś jechał.... :)
  • Hmmm....jeśli nawet jedzie, to przecież nie czyta jednocześnie forum, czyli wątek do utopienia.

    Ewentualnie do zmeandrowania w dowolnym kierunku (bo go sama usunąć nie mogę).
  • A jak zmeandruje w jakimś konkretnym kierunku, to zmienię tytuł. Nie lubię, żeby się coś marnowało  :D
  • Ale pytanie nadal aktualne, bo ktoś go wyrzucił na trasie koło Chęcin, a tam się nie można zatrzymywać, więc nie wiem, kto go zgarnie, choćby do Kielc. Stacji benzynowej w pobliży też nie ma.
  • Polecam serwis, ale to pewnie na przyszłość...:
  • Rzeczywiście, świetny portal. Ale tam najbliższy, który się zgłosił to dopiero późnym wieczorem. A syn, który jest w Bocheńcu na praktykach studenckich, niespodziewanie dostał bilet na Top Gear dzisiaj na Stadionie Narodowym, więc nie mógł sobie tej podróży wcześniej zaplanować.


  • upnę, bo w sumie wstyd, żeby się taki watek bez meandrowania marnował :D
  • To może doświadczenia ze stopem dawajcie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.