Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zajęcia plastyczne dla dzieci- linia otwocka- możecie coś polecić?

edytowano wrzesień 2013 w Pomagajmy sobie
Szukam dla pięciolatki.
Możecie coś polecić.
W Józefowie są fajne, ale dla starszych dzieci.

Komentarz

  • Nadal szukamy...
  • Zadałam to pytanie meilem mojej Koleżance plastyczce, ona tam mieszka i wszystkie takie sprawy zna. Jak tylko odpisze, dam znać.
  • Dowiedziałam się tyle: 
    " Byc moze ruszy cos w www.kalejdoskop.pl w budynku. PMDK Otwock, albo Klub Batory. Ogólnie to straszna mizeria z tymi maluchami. W JÓZEFÓWIE Aska Debecka prowadzi
    zajecia,, Marcin Strzembosz u niej pracuje właśnie z maluchami."
    Marcina Strzembosza znam osobiście - razem studiowaliśmy, to świetny człowiek i maluchami pewno zajmuje się dobrze. Robi piękne ilustracje dla dzieci, jest też bardzo wierzący. Pozostałych miejsc nie znam - ale mogą być też dobre.
    Ja kiedyś uczyłam takie małe indywidualnie - z północno-zachodniej podWarszawy - i powiem, że to bardzo odpowiedzialne i nie takie łatwe - o ile mowa o prawdziwym rysunku, a nie o ciapu-ciap świetlicowym. Ale efekty dzieci osiągały NIESAMOWITE. Tyle, że ciężko z nimi, trzeba sporo wymagać, choć jednocześnie nie zrażać.
  • Magda, dzięki.
    Strzembosz i Dembecka prowadzą jakieś fajne zajęcia w Józefowie. Ale dla starszych dzieci- właśnie te miałam na myśli w pierwszym poście. Gdyby uzbierała się grupa maluchów, to owszem, są skłonni taką poprowadzić.

    A Otwock...troche daleko
  • To trzeba ogłoszenie dać - i się zbiorą. 
  • edytowano wrzesień 2013
    A moja Koleżanka (dyplomowana artystka) prowadzi warsztaty batiku - najbliższe w sobotę o 11. (Impreza jednorazowa, wychodzi się z batikiem). Na linii otwockiej, ale gdzie dokładnie, to nie wiem - na plakacie podają klub kalejdoskop.

  • Podobno na plakacie nie ma czy jest błędny adres internetowy, tak jest poprawnie:
    Warsztaty Batiku - Kamila Guzal prowadzi w sobotę o 11.
  • Byliśmy na pierwszych zajęciach u p. Dembeckiej.
    Niestety ze starszymi dziećmi. I logistycznie dla nas nienajlepszy termin.
    Ale J. bardzo zadowolona.
  • My chodzimy na Bielanach na bardzo fajne zajęcia plastyczne, dla Was na pewno daleko, ale pani prowadząca jest świetna, ma swoją strone intertetowa http://anatis.net/ Może warto by się z nią skontaktować, może poleci kogoś / coś bliżej. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.