Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przyczepka rowerowa

2»

Komentarz

  • No nasz cx2 ma super amortyzacje.
    Dopasowywana do wagi "ladunku".
  • Cougar ma te same amorki, co cx z tego co wiem, a trochę tańszy był.
  • Nowy croozer ma amortyzatory i jest trochę tańszy niż charriot
  • Ma ktoś hamak do przyczepki pożyczyc? Ewentualnie tanio odsprzedać? Dziecko mi zasypia na rowerach...
  • a queridoo ktos ma? my sie przymierzamy, bo cenowo o niebo lepszy. Na razie tyle co nim jezdzilismy bardzo nam sie podoba, ale jak to jest przy uzytkowaniu na dluzsza mete?
  • edytowano lipiec 2015
    Mnie się marzy takie coś
    2015-07-28-09-56-03--1547053024
    Testował ktoś? Bo może nam się uda becikowe wyłudzić wreszcie. Na razie od trzeciego dziecka nie dostaliśmy a wózek trzeba nam kupić. To mi się fajne wydaje.
  • @Odrobinka - jak na moje oko - to ma haniebnie malutkie kółeczka, jak na rower. Zakręcić się można na śmierć... A jako opcja wózkowa, czy ma rozkładane to siedzisko do spania? Jeśli tylko siedzące, to kiepawo.
  • Moja znajoma miała i po kilku miesiącach sprzedała bo niestabilne podobno i bardzo cieżko sie rozkładało i składało.
  • Ma rozkładane i jeszcze możliwość doczepiania innych siedzisk. Na filmikach widać że składa się dobrze. Kółeczka też są różne. Można przełożyć jak wózek.2015-07-28-10-09-06-1601320661
    images
    2015-07-28-10-08-49-576621478
  • To już lepszy mi się zdaje holenderski bakfiets. I tańszy nieporównywalnie pewnie
    image
  • Może się uda na elektryczny rower przerobić... U nas inne raczej w grę nie wchodzą. Za dużo gór... Po płaskim to na placu zabaw można pojeździć.
  • A rower elektryczny to dwa razy tyle+ przyczepka. Ja tu wymiekam na zwykłym rowerze.
  • Opcja rowerowa jest tylko z jednym kołem z tyłu. Z dwoma to rower przerobiony na wózek do pchania.
  • U nas przyczepki rowerowe są traktowane jak koszna zakupy. I torbę na kółkach mam też z opcją doczepiania do roweru. Ale tu większość jeździ na elektrycznych bo spadki są po całym mieście jakieś 45 stopni. Zjechać sie da. Ale wspomaganie trza mieć bo ciężko pod górę a już z dziećmi czy zakupami to sobie nie wyobrażam. Moj mąż myśli o takim:V_OCO_39_25
    Z silnikem i przyczepką.
  • Ja mam holendra z “taczka“ ;) dla dzieci i testowalam przed zakupem obie opcje. Te na trzech i na dwoch kolkach. Trojkolowce wydaja sie byc stabilniejsze na poczatku, jednak manewrowac tym trudno. Ja sie w koncu na dwukolowy zdecydowalam, jak sie czlowiek nauczy na tym jezdzic, to wielkiej roznicy ze zwyklym rowerem nie ma.
    A jeszcze rozmawialam ze sprzedawca o dodatkowym napedzie elektrycznym i on mowil, ze to bardzo delikatna sprawa jest, nawet troche wilgoci zaszkodzic moze. Tak wiec na deszcz tak srednio, rower musi byc tez zawsze garazowany.
  • No nie wiem. Pewnie może zaszkodzić. Bratowa jeździ elektrycznym w deszcz i w pogodę. Tu są bardzo popularne i możliwe że mają jakieś swoiste patenty. Czy garazowane są? Pewnie są, choc widuję tu takie do wynajęcia na odkrytych parkingach rowerowych i nic im nie jest. Może to kwestia odpowiednich zabezpieczeń baterii i instalacji.
  • edytowano marzec 2020
    Podbijam temat, może pojawiło się coś nowego, fajnego poza opisaną wcześniej przyczepką chariotta? Potrzebuję dla dwójki raczej na szuterek niż asfalt. 
    Podziękowali 1Hope
  • Mamy starsze Thule CX2 (tak z 2014r) oraz jeszcze wcześniej Chariota CX 1 (z 2012) i jakościowo to samo. Tych najnowszych Thule nie znam, sądząc po wzornictwie, wypas.

    Podziękowali 1kika0
  • edytowano marzec 2020
    Rok temu kupiliśmy przyczepkę qeridoo sportrex dla 1 dziecka, z amortyzacją, za około 1500zł. Bardzo dobrze nam się sprawdza. Stosunek jakości do ceny wg mnie bardzo ok.
    Sprawdziłam, trochę podrożały :( ale chyba i tak warto. Ja polecam.
    Jest też wersja dla dwójki. 
    Podziękowali 1kika0
  • oo tu jest fajne zestawienie - przyczepki podwójne z amortyzacja


    Podziękowali 1kika0
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.