Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pakiet metydczny rodzinny mbank - ktoś korzysta?

edytowano październik 2013 w Pomagajmy sobie
Jak w temacie: interesuje mnie głównie jak się rzecz ma ze szczepieniami? Czy mogę którąś z wybranych placówek wskazać jako moją?
Bo umawianie jest przez infolinię?

Komentarz

  • Wydaje mi się, że nie, ale pewna nie jestem... Ja mam to samo teraz z enel-medem. Oni raczej nie działają jako przechowalnia kart ze szczepieniami itd. 
  • ok - ale zaszczepić tam można?
    Bo wówczas miałabym problem tylko z jednym dzieckiem.
  • Nie wiem jak jest w mbanku... musiałby ktoś się wypowiedzieć, kto tam ma pakiet.
  • miałam, ale nie korzystalismy. Po roku zrezygnowałam. Bo jak potrzebowałam jakiegoś lekarza to okazywało sie ze nie ma go na liscie
  • Ja jestem w luxmedzie, to chyba w zasadzie to samo.
    Oni karty szczepień dziecka tam nie przyjmą, karta należy do nfz = musi być w jakiejś placówce nfz = sanepid i tak sobie do niej drogę znajdzie.
  • ale już medycyna rodzinna z grupy lux med na umowy na NFZ i tam karty mogą być

  • Ja niby na NFZ mam w Medycynie Rodzinnej, ale z lekarzy nie jestem zadowolona- to raz, a dwa własnie zaraz będziemy mieli pierwsze spięcie na linii..... MMR
  • ale już medycyna rodzinna z grupy lux med na umowy na NFZ i tam karty mogą być

    ooo dobrze wiedzieć, dzięki!
  • Po przemyśleniu - ale czy skoro ma podpisaną umowę z NFZ, to czy to nie oznacza, że Sanepid również tam może kontrolować co jest w kartach szczepień?
  • Dokładnie to oznacza...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.