Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coraz więcej aborcji w Wielkiej Brytanii

edytowano czerwiec 2008 w Polityka
_44761718_abortion_rates466.gif

Komentarz

  • Chyba trzeba też odróżnic klasyczną spiralę od wkładki hormonalnej. Ta druga uwalnia niewielkie ilości hormonów, które nie dopuszczają do zapłodnienienia, podobno nie odnotowano działań wczesnoporonnych takiej wkładki.
  • Danko, ale wkładka to nie spirala. Spirala działa już na zapłodnione jajo i nie dopuszcza do jego zagnieżdżenia, wkładka działa za to przed zapłodnieniem. Nie znam się na tym dokładnie, ale wiem, że dziewczyny ją stosujące w zasadzie nie mają okresu, za to spirala powoduje bardzo obfite krwawienia - to urządzenie WCZESNOPORONNE!
  • Urocze. Ile to ludzie się muszą namęczyć, żeby użytkować swoje ciało niezgodnie z przeznaczeniem. A jak już się zdarzy "stosunek bez zabezpieczenia, którego efektem mogła być ciąża", to pozostają "działanie ratunkowe", żeby zawczasu ukatrupić dzidziusia.
  • A wiecie skad sie wziela spirala?Dawne ludy idac pustynia mialy problem z wielbladzicami bo zachodzily w ciaze,wiec wynaleziono metode,ze wkladano kamien lub cos innego do macicy i po prostu maly wielbladek nie mial gdzie sie zagniezdzic i byl wydalany z ciala swoejej mamy i ginal.Potem ktos zapoczatkowal cos takiego z miedzi(dzis zwane spirala,wkladka itp) i zaczal stososwac na kobietach i jeszcze na tym zarabial.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.