Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

szablon malarski

edytowano październik 2013 w Pomagajmy sobie
Chętnie odkupię / pożyczę duży szablon wielokrotnego użytku z motywem roślinnym (XXL) lub może inny....

Szukam pomysłów. :-)



Komentarz

  • A ja zachorowałąm na wałki - takie ściany jak to dawniej bywały. Planuję nabyć i sama się przyuczyć do wałkowania.
  • A jakie dawniej bywały? ;)
    bo ja z ery tapet jestem :D
  • no co Ty - @Savia ?!

    To ja takie ściany pamiętam :D

    image

    Tylko, ze wtedy gorsze były ściany i farby i wyglądało to dość ...
    :>
    egzotycznie.
  • Jakbym mieszkała bliżej to osobiście bez szablonów namalowałabym Ci motyw jaki tylko sobie wymyślisz, całkiem gratis  ;) Przy poprzednim remoncie namalowałam kilka takich wzorów na ścianach. Znajomi obeznani w tym temacie nie mogli uwierzyć, że to odręcznie bez wspomagania szablonami sklepowymi. Wybierałam sobie wzór szablony ze sklepu internetowego, który mi się podobał i pasował do pomieszczenia (podobały mi się tylko te za ponad 500 zł  :)) ), zapisywałam sobie obraz szablonu, drukowałam i później szkicowałam na ścianie w powiększeniu. Jak szkic był gotowy, to w rękę pędzel z plakatówek i farba ścienna - gotowe! Za darmo! Gust mi się szybko zmieniał i szablony opatrzyły, ale zamalowywać nie było żal.
  • @AnkaAso a bardzo daleko mieszkasz? Może kilka dni wczasów u mnie? Pokój gościnny już mamy :D
  • edytowano październik 2013
    @chabrowa no nie pamiętam. W moim mieszkaniu były tapety. Malowanie ścian poznałam po ślubie ;) No i teraz sobie używam. :D
  • Do malowania na ścianie przydałby mi się rzutnik. No... może projektor skombinuję? :-)
  • Tak z samej chęci poznania mnie to nikt nie zapraszał, ale wykorzystać mnie to już są chętni  :))  :-*
  • Tak z samej chęci poznania mnie to nikt nie zapraszał, ale wykorzystać mnie to już są chętni  :))  :-*
    E tam, wiesz że ZAWSZE chętna do goszczenia wielodzietnych :-*
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.