Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nowy filmik promuję ;)

«1

Komentarz

  • wspaniały!
    jestem zachwycona!
  • najbardziej cieszę się, że pasję mają....
  • @sylwia1974

    Jak zobaczyłam tytuł - to miałam nadzieję, że to Wasz wątek :)

    Filmik klimatyczny, fajny pomysł i wykonanie!

    Przekaż dziewczynkom, że forum czeka na więcej :D !
  • edytowano październik 2013
    Zdolne masz córy. Pokażę jutro synkowi, czesto oglądamy Wasz lot pojazdami kosmicznymi-synek uwielbia

    Taaaak czekamy na więcej
  • Wow.... świetny!!!
  • super, o sukience też!
  • no, wcale nie jestem pod wrażeniem, wcale a wcale ;)

    pogratuluj panienkom ode mnie
    Marianka dalej taka krucha i elfia :)
  • Super!
    Bardzo mi sie podoba.
  • no, wcale nie jestem pod wrażeniem, wcale a wcale ;)

    pogratuluj panienkom ode mnie
    Marianka dalej taka krucha i elfia :)
    no ....taka....tu odbiera z rąk pani dyrektor świadectwo kl V - dodam...stoi między rówieśniczkami...
    endokrynologicznie przebadana...diagnoza : uroda taka
  • edytowano październik 2013
    super, o sukience też!
    ten o sukience wymagał chyba większego przygotowania scenografii, ten natomiast w obróbce  był trudniejszy, bo to film poklatkowy i każde zdjęcie obrabiane ręcznie
  • no, wcale nie jestem pod wrażeniem, wcale a wcale ;)

    pogratuluj panienkom ode mnie
    Marianka dalej taka krucha i elfia :)
    no ....taka....tu odbiera z rąk pani dyrektor świadectwo kl V - dodam...stoi między rówieśniczkami...
    endokrynologicznie przebadana...diagnoza : uroda taka
    Hej Sylwia, a badana była pod kątem zespołu Turnera? Nasza Hania ma zdiagnozowany od ponad roku, w grupie rówieśniczek wygląda tak jak Marysia.. :)
     A filmiki genialane!
  • będę konsultowała - dzięki
  • no, wcale nie jestem pod wrażeniem, wcale a wcale ;)

    pogratuluj panienkom ode mnie
    Marianka dalej taka krucha i elfia :)
    no ....taka....tu odbiera z rąk pani dyrektor świadectwo kl V - dodam...stoi między rówieśniczkami...
    endokrynologicznie przebadana...diagnoza : uroda taka
    Moja Ania też taka była przez cały okres szkoły podstawowej i gimnazjum... Teraz ma 19 lat, wzrost niski, chociaż jest wyższa ode mnie o kilka cm, ale rozwinięta prawidłowo. Myślę, że badania, o których pisze MartaB, dla spokojności można zrobić.
  • tak...
    choć widząc nas kiedyś w przychodni pani doktor powiedziała " no ale za kim ona ma być duża????:D "
    fakt do wielkoludów nie należymy...Marianna rośnie wolno, ale proporcjonalna jest i większych kłopotów ze zdrowiem nie ma...a że jest równa wzrostem ze swoim dwa lata młodszym bratem...( który też do dużych w roczniku nie należy)...no cóż
    osiąga 5 centyl i z wagą i ze wzrostem....
  • Właśnie obejrzałyśmy z Zosią. Świetny!!!
  • REWELACJA!!!!  =D>
  • chapeau bas! naprawdę genialne dziewczyny, rewelacja! i techniki już sporo liznęły, zapowiadają się świetne animatorki! :)
  • Super ! A można prosić o link do tego o myszkach? Chciałam pokazać dzieciom.
  • Filmik świetny!
  • Super ! A można prosić o link do tego o myszkach? Chciałam pokazać dzieciom.
    bardzo proszsz



  • Widzę wpływy z "Zaczarowany ołówek" i "Balum"

  • O właśnie..."zaczarowany ołówek". Bardzo lubiłam tę bajkę.
  • chapeau bas! naprawdę genialne dziewczyny, rewelacja! i techniki już sporo liznęły, zapowiadają się świetne animatorki! :)
    Zuza myśli o filmówce...a Ewa o lalkarstwie ;)
  • Widzę wpływy z "Zaczarowany ołówek" i "Balum"

    toż to jedne z lepszych bajek  :x
  • w szkole pozwolili córkom moim prowadzić projekt z kręcenia filmów poklatkowych :) już na południowej przerwie miały pełną listę :)

    i widzę mają z tego satysfakcję :)
  • Właśnie obejrzałyśmy z Zosią. Świetny!!!
    a słyszałam, że Zosia zapisała się na projekt :) - dziś na porannym apelu odbyła się prezentacja reklamująca  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.