Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jadę do Częstochowy ...

edytowano październik 2013 w Pomagajmy sobie
... i zbieram intencje. Wyjazd w sobotę 9 listopada na nocne czuwanie. 

Komentarz

  • edytowano październik 2013
    Weź nas ze sobą! W sercu.
  • to ja poproszę: za moje małżeństwo i dar kolejnego macierzyństwa
  • o pracę dla męża
    za nasze małżeństwo

    dzięki mamobabciu!
  • poproszę: o wyjście z beznadziejnej po ludzku sytuacji.
    Dziękuję! 
  • Mamobabciu,proszę,zabierz naszą sprawę(14.11),moje cukry i ciążę,poród,cierpliwość,terapie Tomka,finanse.
    Bóg Ci zapłać!
  • edytowano październik 2013
    O łaskę sakramentu małżeństwa, nasze nawrócenie i powrót do Kościoła, oraz o szczęśliwe rozwiązanie i łaskę Chrztu Św dla naszej Najmłodszej. Bóg zapłać! :)
  • o niebo dla Moniki, Agnieszki i Olgi

    o potrzebne łaski dla Asi, Marcina i ich bliskich

    i za mnie-Pan Bóg zna tę intencję
  • O dom dla nas. 
    Z wdzięcznoscią+++
  • o dobrą pracę dla Jacka, Jarka, Sławka, Adama, Madzi i Jacka, Janusza, Piotrka

    o błogosławieństwo Boże na czas ciąży i porodu dla Olgi i Izy

    a trochę innych rzeczy pewnie napiszę na priv

    dzięki ogromne :)
  • O Opiekę Bożą dla nas i byśmy kroczyli Jego Drogą w tych wszystkich przedsięwzięciach pracowych, domkowych, medycznych itd.

    Dzięki Mamobabciu +

  • Weź i moją intencję,wiesz jaką...dziękuję
  • Podbiję, my też jedziemy do Częstochowy 2.11 :)
  • Po kilkudniowej przerwie w dostępie do forum akurat tu trafiam :) To znak ;)

    Mam intencję...Jak dowiedziałam się o tej ciąży - byłam akurat w Częstochowie...I wtedy prosiłam Matkę Bożą żeby pomogła mi się z tym pogodzić, dała  miłość do tego dziecka które noszę...i pozostałych .. i chroniła moją rodzinę...Myślę że dobrze byłoby się Jej przypomnieć  ;) Więc proszę-zanieś na Jasną Górę powyższą prośbę..
    Z góry dziękuję..

  • za naszą rodzinę, o bycie dobrymi rodzicami, o poczucie szczęścia i bycia na swoim miejscu, i o dom 

    dziękuję
  • To ja też proszę, jeśli jeszcze można... za mnie - w Panu Bogu wiadomych intencjach..


    Dziękuję
  • za rodzicówpafcia - w Bogu wiadomych intencjach...
  • za mojego męża-o łaskę wiary i uzdrowienie duszy. za dzieci-o zdrowie i wzrastanie w dobrym kierunku. za mnie-o cierpliwość i spokój duszy. za moich rodziców-o zdrowie i siły. za moją siostrę-o dar macierzyństwa. Bóg zapłać
  • Upnę, bo dziś o 20.30 zamykam Internet i idę spać. Jutro czeka mnie pobudka o 4 rano, bo nie mam transportu i na miejsce zbiórki idę na piechotę (tylko 5 km).
  • Poprosze uparcie o te 5 km w mej intencji

    O czule wtulenie sie w Matke w intencji wiadomej
  • Mówisz i masz :x
  • Zadanie wykonane. Zawiozłam wasze intencje Trudne to było dla mne takie całonocne czuwanie, przysypiałam z lekka. Jednak cieszę się z tego wyjazdu. Siedziałam bardzo blisko kaplcy obrazu i co raz oddawałam Was Matce.
  • dziękuję bardzo
  • Mi dziś niespodziewanie starczyło sił i czasu, by  z 10 letnią córą po drodze wstąpić na Jasną Górę i chwilę się pomodlić :)

  • Tam działają inne siły, dlatego dzieją się rzeczy nadzwyczajne. 
  • Wyspałam się, więc wracam do tematu. Dostaliśmy modlitwę, ksiądz z Doliny Miłosierdzia w Częstochowie (www.dolina-milosierdzia.pl):

    Panie Jezu Chryste, Królu Miłosierdzia, pokornie proszę o Twoją miłosierną opiekę nade mną grzesznikiem.
    Wpatrzony w Twoje Oblicze i pełne miłosierdzia oczy, pokornie proszę, abyś przyjął w wieczystą opiekę mnie i moją rodzinę.
    Pragnę pokutować za grzechy, z twoją pomocą odważnie iść drogą do świętości według nauki, którą głosi Kościół Katolicki.
    Błogosław nam nasz Panie i Zbawicielu.

    Okaż nam, Panie miłosierdzie Twoje
    i daj nam swoje zbawienie.
    Jezu, ufamy Tobie.

    Maryjo, Matko Miłosierdzia - wstawiaj się za nami!
    Św. Siostro Faustyno i Bł. Księże Michale Sopoćko - módlcie się za nami.




     
  • @mamobabciu siły nadzwyczajne Tam rzeczywiście działają,Prawie trzydzieści lat temu,wymodliłam Tam sobie mojego wspaniałego męża.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.