Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

polecam Nevv Oxford Revievv :)

edytowano październik 2013 w Polecamy
Parę razy vvspominałam już o tym magazynie, zresztą niektórzy pevvnie go znają. Szczerze polecam tak dla vviedzy, jak i rozbudovvy języka - jest vvpravvdzie amerykański, ale pisany piękną angielszczyzną. Jeśli chodzi o zavvartość, to trochę jakby krzyżóvvka naszej "Frondy" z "Miłujcie się", tylko bardziej tradycyjna :D "Patronem" NORu jest bł.Nevvman i tak jak on, pismo było najpiervv anglikańskie.

Starsze numery są dostępne tutaj, novvsze u mnie (mają sensovvną politykę vv temacie kopiovvania, tak vvięc, gdyby ktoś chciał przeczytać artykuł po zapovvviedzi z ich strony, mogę zeskanovvać i vvysłać :) ).

I jeszcze jedna atrakcja. VV praktycznie każdym numerze jest kod rabatovvy umożlivviający tańsze zakupy vv tej księgarni. Zdaje się, że jest to dostępne tylko vv Stanach :( Ale możnaby evv.vvykorzystać mojego Brata ;) VV październiku można nabyć tę książkę albo też - tę z 60% upustem i książką-chudziną o pravvdzivvej skrusze :) (kod nor913)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.