Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

usg kolana Warszawa

edytowano listopad 2013 w Pomagajmy sobie
Ktoś wie, gdzie dobrze robią usg kolana w stolicy? Dla męża szukam, gips mu dziś jednak zdjęli bo go boli jak nie powiem co, dostał skierowanie na usg - bo na miejscu owszem robią, ale może sobie czekać do grudnia - i słowa doktora na zachętę "na mieście sobie pan czegoś poszuka". No to szukamy...

Komentarz

  • zobacz czy tu Ci się szybko uda http://www.mdmed.pl/
  • W Carolina Medical Center  jest dyżur całodobowy ( pogotowie ortopedyczne), więc od ręki zrobią.
    Dobrze się upewnić.
  • edytowano listopad 2013
    dzięki, już sie zapisał gdzieś na jutro, o dziwo, a we wtorek ma wizytę u jakiegoś lekarza-cudotwórcy na Skrze, eh...
  • edytowano listopad 2013
    Medycynę sportową na Skrze przerabiałam kilka lat temu i nie mam niestety najlepszych wspomnień.
    Ze spuchniętym kolanem, naderwaną łąkotką i dużym kompletem aktualnych badań się tam pojawiłam.
    Dowiedziałam się, że rezonans, to tylko z Avisu na Bobrowieckiej jest dobry, więc należy go powtórzyć.
    Powtórzyłam i wyszło, że łąkotka jest bz, natomiast więzadła krzyżowe są do plastyki. Następny lekarz ze Skry odkrył, że rzepka jest do kitu. Każdy po kolei zalecał rehabilitację wyłącznie u nich, etc.
    I tak jeszcze zaliczyłam ortopedę u Damiana (kolano się pani "otwiera").
    Naderwaną łąkotkę wyleczyli w końcu w Carolinie, wykluczając inne stwierdzone po drodze niedoskonałości mojego kolana. 
    Mam nadzieję, że zmieniło się na Skrze na lepsze. 
    Jak pamiętam, to guru od kolan był dr n. med. Grzegorz Adamczyk, teraz w C.M. Gamma.
     
  • ale my mamy tam sprawdzonego lekarza,  i to właśnie on na Skrze uratował kolana mojemu szwagrowi
  • Rosea,..ale my mamy tam sprawdzonego lekarza,  i to właśnie on na Skrze uratował kolana mojemu szwagrowi
    No to mnie uspokoiłaś. 
  •  olej z żywokoste wyleczy     nie jedno złamanie  stawy zregeneruje  czy stłuczenie  i skórę  wyprostuje (zmarszczki )
  • jesteśmy na etapie rehabilitacji prywatnej po wizycie prywatnej, gips zdjęty i jest stabilizator, ale nfz na razie zafundowało mu zanik mięśni w nodze, szlag jasny by to...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.