Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z tą poczekalnią?

2»

Komentarz

  • Koreanka

    A chleb kupujesz?
    No i papier toaletowy?
    I co z deską, co z deską :D
    stojedenaście
  • pliiissss oznaczcie jakoś wątki których nie powinny czytać kobiety w ciąży... od napadów śmiechu po poczytaniu skurczy dostaję - a powinnam jeszcze 3 miesiące wytrzymać...
    ;)
  • to teraz jakby połączyć... papier toaletowy...z jeżyków...?!
    @Kawka, no bez przesady, my tu proekologiczni jesteśmy, jeśli już to jeżyki z papieru toaletowego nigdy odwrotnie!
  • Kurde, "karny jeżyk" nabiera zupelnie innego znaczenia 8-}
  • Prawda? A papier toaletowy...na otarcie łez, że tak powiem eufemicznie.
  • Na desce z gwoździami
  • Fabulosita,

    Ocieranie łez tym papierem z jeżyków :) Łzy będą otarte i nie tylko one.
    Mnie się jeż kojarzy głównie z nieskromnym powiedzeniem nieskromnej kobiety z nieskromnej książki o siwym dziadzie z mieczem :)  Łez to skojarzenie nie wywołuje.

  • :D super!

    ..ale miło mieć jakiś regulamin i wiedzieć co i jak.


  • Z MIECZAMI. Ten dziad.  ;;)
    Fakt. Też nieskromny, nawiasem i za pozwoleniem :)
  • Ale dużo hałasu.
    Mnie kilka osób zna w realu (w miarę łatwo się zorientować kto zacz).
    Jestem trochę ciekaw co to były za nieprzyjemne przygody z niezidentyfikowanymi forumowiczami ;-)
  • mnie listek nie przeszkadza ja to dobrze rozumiem:) Tak naprawdę szukałam miejsca gdzie bym znalazła osoby o podobnych powiedzmy to górnolotnie wartościach:) co nie jest wcale takie łatwe. Ale nie  napadajcie na koreankę, ja sie też zapytałam tylko w wątku powitań, bo nie wiedziałam o co kaman.
  • edytowano styczeń 2014
    Kurcze jak tak czytam jak witacie nowe osoby, to aż boję się nosa wychylać żeby nie oberwać.
    :-SS

    PS Jeżyków nie lepię :P ..... ale może kiedyś... cóż poradzę że wszystkie 3 baby w domu uzdolnione plastycznie jesteśmy i aż się prosi... No trudno... ryzykuję  >:/ :)
    Podziękowali 1Coralgol
  • :-) ja wam powiem, że w zielonym to mi całkiem do twarzy...i listek, kolor nadziji, zielony i cudny, taka świeżynka na tym wielo forum...
  • @Bea
    Nie twierdzę, że znają mnie wszyscy.
    Ja tylko po odwołaniach do wydarzeń typu AMR czy DDR w Grodzisku zorientowałem się w tożsamości niektórych osób. Grając w otwarte karty pewnie więcej osób by się rozpoznało. Tyle że umiarkowana anonimowość nikomu nie szkodzi.
    Pozdrawiam
    jan_u
    PS. A przygód z UFO  na forum nadal jestem ciekaw.
    (*)
  • @Bea żartowałam, nos już wychyliłam wcześniej ;)
    @Ojejuju Trzeba strzec swojego terytorium :-bd
  • skoro tu taki hyde park, wkleje co znalazlam przypadkiem. na koncu wzmianka o forum

    http://natemat.pl/87225,publicysta-frondy-pozamalzenskie-tance-damsko-meskie-sa-nadzwyczaj-niebezpieczne-tak-wyglada-karykatura-katolicyzmu

    ;;)
    chciałam powiedzieć, że to żaden "njus" - Brawario jest u nas mniej lub bardziej aktywnym forumowiczem

    i choć jest znany z dość oryginalnych poglądów, to ogólnie rzecz biorąc, warto poczytać co ma do powiedzenia
  • @camille nie bój, nie bój.
    Zauważ, że jak nowe osoby wchodzą i zaczynają od krytykowania i pouczania, a jeszcze się nawet dobrze nie rozejrzały, no to... cóż dziwnego, że po nosie trochę dostają.

    Ty w niczym nie podpadłaś ;)  chyba :P
    O bidulki..jacy krytykowani jesteście. Gupe wsparcia załóżcie :-)
  • Czemu do posta zanim opadnie listek ma się dostęp tylko przed opadnieciem a potem już nie?
    Wydaje mi się że nie skończyłam tam rozmowy i tak trochę nie fajnie.
  • Trzeba by poprosić adminów o przeniesienie tamtej roxmowy do części ogólnej - @Marcelina masz taką władzę?
  • Katarzyna powiedział(a):
    Trzeba by poprosić adminów o przeniesienie tamtej roxmowy do części ogólnej - @Marcelina masz taką władzę?
    Dzieki Kasiu. 
  • Tesska powiedział(a):
    Katarzyna powiedział(a):
    Trzeba by poprosić adminów o przeniesienie tamtej roxmowy do części ogólnej - @Marcelina masz taką władzę?
    Dzieki Kasiu. 
    Poproszę @adminów jeśli istnieje taka możliwość :) o przeniesienie.
  • Albo załóż swój wątek. To chyba możesz. Warto, bo temat jest ciekawy, @Tesska ;
    Podziękowali 1Tesska
  • mamababcia powiedział(a):
    Albo załóż swój wątek. To chyba możesz. Warto, bo temat jest ciekawy, @Tesska ;
    Tak tylko treści z tamtad by się przydały.
    Mam nadzieję że uda mi się stworzyć pokombinuje na ostatniej drzemce Mieszka albo adimi nam pomogą.
  • Marsjanka powiedział(a):



    chciałam powiedzieć, że to żaden "njus" - Brawario jest u nas mniej lub bardziej aktywnym forumowiczem

    i choć jest znany z dość oryginalnych poglądów, to ogólnie rzecz biorąc, warto poczytać co ma do powiedzenia
    Tak. Warto. A jeśli coś w artykułach B. nie jest częścią obowiązującej nauki Kościoła, to możemy mieć inne zdanie, on inne, wszyscy będą w porządku. Ale bardzo warto.
  • Nie wiem czy zgłaszam się do odpowiedniej osoby bo jeszcze nie znam Was dobrze.
    @Marcelina czy da się z mojej dyskusji w wątku listkowym zrobić osobny wątek?
    Mogłabyś pomóc?
  • @Tesska da się na pewno, ale admini w rozjazdach wakacyjnych więc cierpliwość może okazać się potrzebna ;-)
    Podziękowali 4Tesska nowa wielorybek madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.