Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Okulista - Warszawa

edytowano listopad 2013 w Ogólna
Szukamy okulisty dla naszej córki. Jeśli ma ktoś doświadcznia z okulistami w Warszawie i okolicach to bardzo proszę o radę i wskazówki.

Komentarz

  • Ja byłam u dobrej pani. Trafiłam do niej przez lynx optyka w m1 (Warszawa-Marki).
    Polecam ją, bo jest dokładna- robi szereg badań, żeby sprawdzić wszystko.

    Pani nazywa się Kamila Kucharska i przyjmuje też w Klinice Okulistyki w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej. (Krasińskiego, Warszawa).
  • My byliśmy kilka dni temu u okulisty dziecięcego na NFZ na ul Kochowskiego dr Olga Bartha. Bardzo dobre wrażenie zrobiła, u jednego dziecka miała jakąs wątpliwość więc zaprosiła na dokładniejsze badania do poradni w szpitalu w Dziekanowie (krótsze terminy niż na Kochowskiego tam są tzn 1,5 miesiąca a nie 3,5)


  • jak masz receptę na okulary na NFZ to musisz jechać do NFZ na Koszykową chyba i Ci podbijają i dostajesz refundację ...............20 zł. Szkoda zachodu:-)

    Co ciekawe nasi znajomi bardzo chwalą CZD, a ich córki mają poważne wady i obciążenia, mówią, że tam najlepsza specjalistka jest.... ale narzekają, że się czeka długo w kolejce.
  • mam bardzo dobre doświadczenia z poradni na Niekłańskiej - wieloletnie leczenie wady wzroku u córki oraz operacja.Lekarka nazywa się Litewska.
  • Ja polecam serdecznie dr. Alicję Krawczyk, niestety nie na NFZ. Chodziliśmy do niej do Stowarzyszenia Tęcza (Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących), wiem że przyjmuje też w Luxmedzie czy innej medycznej sieciówce. Wielka wiedza i fantastyczne podejście, potrafi również poradzić sobie z dziećmi mocno niepełnosprawnymi albo bardzo małymi (niemowlaki). Mam do niej 100% zaufanie!
  • ooo właśnie do tej dr Krawcczyk chodzili znajomi.. a czy ona też w CZD nie przyjmuje przypadkiem?
  • @Wanda, "Oko i Oczko" my tam chodzimy do ortoptystki, a do okulisty z jedną córką do CZD, a z drugą byliśmy prywatnie w KRAJMEDZIE. 
  • Ja tez bylam bardzo zadwolona z Oko i Oczko. Bylam z dzieciakami u lekarza. U tej kobiety nie bylismy, mamy isc do niej w grudniu.
  • czekając na wizytę u p. Doroty ze dwa razy słyszałam, jak gratulowała rodzicom, że mają zdrowe dziecko i z tymi akomodacjami i konwergencjami jest ok.
    My rzeczywiście ćwiczymy od czerwca, z tym, że córka ma (teraz utajonego) zeza, zezuje oko z wadą. Drugie oko bez wady.
    p. Dorota zapisała nas do okulisty do CZD, Ula nosi okulary i zaczęła ciut lepiej pisać a przede wszystkim pięknie rysować...
    Pierwszy raz w CZD to koszmar- 5 godzin, pełny, duszny korytarz...
    Drugi raz chyba 3 godziny i bardzo mało osób na korytarzu, byłam zdziwiona.
    Ale w CZD tak jest.......wszędzie kolejki, nie ma gdzie usiąść, dziecko jak się bawi to na pewno w jakimś ciągu komunikacyjnym, bo innych miejsc nie ma
    :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.