Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa - Wrocław

edytowano grudzień 2013 w Pomagajmy sobie
Wiem, że gdzieś jest watek odpowiedni, ale nie mogę znaleźć :D
Czy ktoś się wybiera w najbliższym czasie - przed świętami z Warszawy do Wrocławia???

Komentarz

  • ja jadę w czwartek, 12.12.
  • juz pisze pw do Adalbert:)
  • @Rusałka - chętnie :)
    czytaj priv
  • to było z konta mojej żony - .....
    czytaj priv
  • nice! jestem za!
  • jestem za, jeśli tylko damy radę

  • chętnie ach chętnie, ale ja w objeździe klientów jestem, z rana kilku w okolicach Bielawy i Ząbkowic śl, potem dotknięcie Wrocka, potem jeszcze klienci w okolicach Kalisza i Sieradza, aby jeszcze przed północą do wawy wrócić, uff ...
  • a wiecie co? Tam, gdzie kiedys byla cafe inspiracje, teraz jest taki fajny klubik, kurka...nazwa mi umknela.. cos z czekolada w nazwie chyba. Fajowo teraz jest! Pyszne ciasta, fajny tor przeszkod dla dzieci, cos jak ten w Magnolii..no w tym, kurka wodna... Jakas skleroza mnie dzisiaj dopadla :/ W kazdym razie fajne miejsce na spotkania :D
  • Nie moge, Karolek sie zaplacze w przedszkolku :) On 2,5 h maxxxxx
  • Lila, byłam, sprawdziłam, ciasto na wynos dostałam gratis (o rety rety, jakie pyszne...), K. za bety musiałam wyciagac, bo do domu nie chciał wracac. Teraz ciagle sie pyta kiedy pojdziemy znowu.
  • normalnie jak w piosence :)

  • nie jutro - tylko w piątek 13-tego
  • raźniej hm ... - nie lękaj sie ;-)
  • ale, że poważnie???....ja nie zauważyłam :D
  • wiem, wiem wcięłam się we wrocławski wątek...już znikam  :P
  • Lila ja tym razem nie dotre sama,ale moze kiedys :) potrzebowalam transportu dla waznej paczki i tak sobie pomyslalam, ze moze ktos wpomoze i udalo sie :) Adalbert zglosil sie  na ochotnika i dzieki temu i ja i rusalka bedziemy mogly Go poznac :) a i paczka przy okazji bezpiecznie przejedzie. Jak dobrze jest Was tu miec! :) (pisze z tel-ciezko idzie wiec koncze :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.