Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chciał sprzedać na Allegro kuzynkę, odpowie przed sądem

edytowano lipiec 2008 w Polityka
image

Wpadka 15-latka, który dla żartu wystawił na aukcji internetowej swoją 9-letnią kuzynkę była do przewidzenia. - Sprzedam dziecko płci żeńskiej, używane, oczy trochę szaroniebieskie - ogłoszenie takiej treści przykuło uwagę policji.

- Sprzedaję, bo znudziła mi się, mogę przesłać zdjęcie mailem, cena od złotówki - tłumaczył na stronie portalu nastolatek z Gdyni. Nietypową aukcję zauważyli na Allegro policjanci z Radomia, zajmujący się przestępczością internetową - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Natychmiast po zawiadomieniu portal usunął ofertę, a funkcjonariusze błyskawicznie zlokalizowali komputer, z którego korzystał allegrowicz. Od momentu znalezienia oferty na portalu do chwili zatrzymania ogłoszeniodawcy minęły tylko 3 godziny.

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Gdańsku pojechali we wskazane miejsce i zastali tam całą i zdrową 9-latkę, jej matkę oraz sprawcę całego zamieszania, czyli... 15-letniego kuzyna dziewczynki.

Chłopak przyznał się do zamieszczenia ogłoszenia. Nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji tego czynu. Jak twierdzi, zrobił to dla żartu, ponieważ był zły na dziewczynkę.

Nie wiemy, czym dziewczynka aż tak bardzo wkurzyła młodego internautę, ale następstwa ''żartu'' chłopaka będą dla niego mało śmieszne. 15-latek odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Komentarz

  • Skąd pewność, że zawsze to będzie głupi żart? Przestępcy mogliby się posłużyć 15-latkiem. Niech odpowie przed sądem.

    Miał rację ktoś kto powiedział, że gdyby głupota miała skrzydła to latałaby wysoko...
  • Skąd pewność, że zawsze to będzie głupi żart?
    Można na przykład wypalić oczy :cool:
  • [cite] Anita:[/cite]W dodatku gówniarzowi nic nie zrobią i oberwie się głównie rodzicom.
    Synek w sądzie myślę, że pewne emocje będzie miał, a jak tatusiowi sąd dopiecze to miejcie synka w opiece święci anieli... :bigsmile: I nagle może się okazać, że jednak "się da" przypilnować latorośl.
  • Synek w sądzie myślę, że pewne emocje będzie miał,
    ...i doświadczenia nabierze.
  • A może i prawnikiem zostanie?
  • Na pewno.
    Jak ten szeryf... ;)
  • A potem to już tylko do parlamentu. :beard:
  • ...europarlamentu
  • i rządu światowego :shades:
  • ...nierządu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.