Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jak załozyc własną stronę internetową?

edytowano grudzień 2013 w Pomagajmy sobie
Pojęcia nie mam żadnego...
Wiele osób prosi mnie o zdjęcia moich prac- ikon lub bizuterii.

A dysk komputerowy jest nietrwały- juz kiedyś ukradli nam lapka z danymi.
Chciałabym zrobić własną prostą stronę na darmowym hostingu.
Mogę wykorzystać szablony

Czy podpowiecie mi jak moge to zrobić?

«1

Komentarz

  • Może bloga założysz? To łatwe i mnóstwo darmowych rozwiązań do wyboru :)
  • polecam bloggera, bardzo przyjazny w obsłudze
  • polecam wordpress, wygodny jest i ładny. ale ja mam raczej doświadczenie z wersją instalowaną na swoim serwerze, te darmowe mają chyba jakieś ograniczenia. fajne jest to, że da się znaleźć wiele pluginów z dodatkowymi opcjami, a więc rozszerzać w nieskończoność. uwaga: wciąga (a może tylko ja tak mam?)
  • tyle ze ja nie chce pisać pamietnika z robienia bizuteri cztery lata do tyłu.
    blog mi się jakoś z pamietnikiem kojarzy, nie wiem moze niesłusznie.

    Ale z bloga mogłoby być przekierowanie do albumy w googlach z moimi pracami. Tez czarna magia, ale wiem ze inni stosują.
  • dziewczyny a mozecie wytłumaczyc jak dla blondynki ...

    Proszę.
  • Aż wlazłam na swojego bloga (ale za wiele ci nie pomogę, bom jeno skończona humanistka). Na bloggerze jest na pewno możliwość dodania zdjęć z komputera lub dowolnego miejsca w sieci (to chyba znaczy, że albumu też) lub pokazu slajdów. W niektórych blogach przyjemnie się grzebie ze względu na temat, więc to niekoniecznie tylko pamiętnik. Ostatnio trafiłam na blog gościa, który pracuje w stowarzyszeniu, odnawiającym stare cmentarze. W dodatku miał sporo ładnych zdjęć z moich okolic (niekoniecznie cmentarzy - starych domów, kapliczek). Oj, sobie poczytałam...
  • MleMle
    edytowano grudzień 2013
    Blog to teoretycznie taki "pamiętnik", ale na ogół oferuje rozwiązania, które pozwalają wykorzystać go w zupełnie inny sposób :) Popatrzcie, tu jakaś pani sobie założyła stronę na bloggerze, która chyba całkiem dobrze odpowiadałaby na potrzeby Doroty: http://frywolnagaleria.blogspot.com/.

    Wordpressa nie polecałabym osobom, które są zupełnymi laikami w temacie - trzeba to jednak na czymś zainstalować.
  • w bloggerze wchodzisz w układ bloga i klikasz "dodaj gadżet"
  • w blogerze możesz zrobić pokaz slajdów z picasy też jak potrzebujesz albo umieścić zdjęcia bezpośrednio na stronie, nie musisz pisać pamiętnika tylko zamiast postów dokładać nowe zdjęcia.

    Wordpress też jest OK może nie tak prymitywnie prosty jak blogger ale nadal prosty
  • ja się nie upieram, ale wp można też założyć na stronie wordpressa, tak samo jak każdego innego. 
    A blogi mają zazwyczaj sekcję bloga - układ "pamiętnika" i "strony", czyli takie, które się nie zmieniają.
  • zdaje się (sądząc po adresie) że ten sklep też jest na bazie bloga na blogerze:
    http://fouroaksshop.blogspot.com/
  • chyba spróbuję na blogerze.
    Bo ja primitywna jestem jeśli chodzi o technikę.
    Od dawna zabieram się do tego i jakiś opór czuję

    Ale chyba najwyższy czas.
  • Własnie teraz zaczełam coś tworzyć na blogerze. Jak mi się uda cokolwiek sensownego lub nonsensownego stworzyć to wam pokażę.
  • a więc proszę..

    stworzonenoca.blogspot.com

    pierwszy post dodany. Okazało się to prostsze niż myślałam

    a potem będą inne


  • Też używam blogsopt.com - Od jakiegoś czasu jako galerię zdjęć moich prac . To się też pochwalę a co
    www.ceramika4stagioni.blogspot.com


    :)
  • Engi - piękne prace! te kolory! :)
  • Engi - wielkie wrażenie na mnie zrobiłaś!

    Sprzedajesz?
  • Engi, fantastyczne prace! Misy są świetne, kolory cudne po prostu! :)
  • No Engi ja też patrze z zazdrością... Masz własny piec?
  • Dorota nie mogę znaleźć Twojego. Rozne inne sie otwieraja. Czy mozesz wpisac tak linka żeby tylko na niego kliknąć i już :)
  • edytowano grudzień 2013
    Engi 


    =D>

    Dorota
    zajrzałam, uważam, że wszystko w porządku
    a Twoje prace piękne!
  • http://stworzonenoca.blogspot.com/

    jestem w trakcie dodawania zdjęć starszych bizutów
  • Też używam blogsopt.com - Od jakiegoś czasu jako galerię zdjęć moich prac . To się też pochwalę a co
    www.ceramika4stagioni.blogspot.com


    :)
    piękne! uwielbiam ceramikę
    jak mogłaś wcześniej się tym nie pochwalić?????????????
    sprzedajesz??
  • Cieszę się, że się Wam podoba. Niestety nie mam swojego pieca (intensywnie myślę, jak to zrobić żeby mieć), chodzę od 2 lat na zajęcia z ceramiki.  Sprzedawałam przed świętami na kiermaszu na rynku razem z całą naszą grupą i znajomym. Zapraszam do Rybnika
    :)
  • Nie to archiwum. Czesto juz materialy sa niedostepne lub dwa razy drozsze. Ale bierzace tez bede wklejac jak tylko jako takie swiatlo sie pojawi zeby moc sfotografowac.
  • Mnie się marzą skórzane rzemyki z perłami. Albo coś czerwoniastego 8->
  • Cieszę się, że się Wam podoba. Niestety nie mam swojego pieca (intensywnie myślę, jak to zrobić żeby mieć), chodzę od 2 lat na zajęcia z ceramiki.  Sprzedawałam przed świętami na kiermaszu na rynku razem z całą naszą grupą i znajomym. Zapraszam do Rybnika
    :)
    Zawsze marzyłam o ceramice,
    jakie to są zajęcia? w jakimś domu kultury czy prywatne? muszę poszukać czegoś takiego u nas bo piekne te Twoje dzieła :)
    a kosztowo drogo wychodzi wyprodukowanie takiego cuda?
  • ja też zawsze marzyłam o ceramice
    i udało mi się zrealizować to marzenie dwa lata temu - chodziłam do pracowni na osiedlu
    poszukaj @uJa koniecznie!
    bardzo relaksująca sprawa, zwłaszcza gdy w domu dwójka maluszków :)

    nie udało mi się aż takich cudowności stworzyć jak @Engi, ale kilka rzeczy, z których jestem zadowolona - owszem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.