Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ratunku do informatyków

13»

Komentarz

  • przystawiasz sie do cudzego męża to masz "odmowa dostępu"
  • odmowa dstępu do systemuuuu.
  • ale zaraz po logowaniu czy jak ? dokładnie opisz co robisz. w punktach. krok po kroku. bo ciągle nie mam tej kryształowej kuli ani nie siedzę obok.
  • Włączam laptop,potemładuje się jak do zalogowania i wtedy pisze ,że nie ma klient dostępu.
  • Mam pytanie ile kosztuje zrobienie strony do handlowania meblami i wrzucenie jej na serwer?
  • Pytaj konkretnie, np. @PawełodOli
  • Nasz syn się tym zajmuje zawodowo i faktycznie to kwestia kilku tysięcy w zależności co by tam miało być, jakby co, dam namiary,
    K
  • Na pasku mam zaznaczone POL, ale lapek podkreśla mi prawie każde słowo (chyba, że piszę po angielsku). Jak brzydala "odczarować"?
  • @Katia na pasku od spodni, czy gdzie ? a tak bardziej serio: Jaka przeglądarka
  • edytowano listopad 2015
    @Piotr i Kasia z całym szacunkiem ale postawienie e-shopu na gotowym skrypcie i branie za to paru tysięcy za to złodziejstwo. Prosze zwrocic synowi uwagę, aby nie okradał ludzi.
  • Z całym szacunkiem Gregorius, po pierwsze jak napisałam cena zależy od wymagań klienta, po drugie taki jest cennik za te usługi, po trzecie to jest jego praca. Nikogo nie namawiam, proponuję jego usługi, bo wiem, ze robi to dobrze i jest w tej dziedzinie profesjonalistą. Ma swoją firmę, odprowadza od tego uczciwie podatek więc nie mów,że jest złodziejem, obrażasz mnie i moją rodzinę . Wybór firm, które się tym zajmują jest duży, jesli potrafisz się tym zająć za parę zł to super, droga wolna. Cofam swoją propozycję .

    K
  • Podstawowe zmiany w gotowych CMS-ach kosztują kilkaset zł, do tego trzeba doliczyć domenę i serwer.

    Projektowanie sklepu od podstaw na ciekawym CMS to minimum 2000, takie są ceny w Polsce.
  • @Gregorius - Firefox. Ale w Operze to samo :(
  • @Katia a jakie masz słowniki?
  • @WdRW esklep stawia sie na presta, magento, lub coś innnego. pare stów owszem, ale nie pare tysiecy.
  • Yyy, a jak to sprawdzić? :-??
  • @Katia przy podkreslanych slowach do korrekty najedź myszką to bedziesz miała wybor jaki język (jaki slownik).
  • Coś właśnie ściągam...
  • Ok. Dzięki. Chodziło mi o jakieś widelki cenowe. 2000 minimum. A jak wygląda koszt serwera?
  • Proste dopasowanie, domena i serwer powinno się zamknąć w 1000.

    Gotowe sklepy (z domeną i serwerem) bez projektu to mniej więcej ta kwota rocznie.
  • Na przykład ClickShop na home.pl, którego sam używam, w wersji podstawowej kosztuje koło 800 + VAT.
  • edytowano grudzień 2015
    @Odrobinka

    "Mam pytanie ile kosztuje zrobienie strony do handlowania meblami i wrzucenie jej na serwer?"

    U mnie 1.200 zł netto + projekt graficzny.
  • Dzięki raz jeszcze. Mam jeszcze jedno pytanie: czy ktoś potrafi uruchomić cnc? Taką maszynę sterowaną komputerowo do wycinania roznych wzorków. Chodzi o sterowniki mach 3.
  • @Odrobinka frezarka CNC ? to pytanie raczej do automatyków.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.